DAÜ sporcuları Ankara’da

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) koordinatörlüğünde faaliyet gösteren Tenis Kulübü Türkiye Tenis Federasyonu tarafından organize edilen ve 30 Haziran – 7 Temmuz 2012 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Tenis Turnuvasına katıldı.
Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) koordinatörlüğünde faaliyet gösteren Tenis Kulübü Türkiye Tenis Federasyonu tarafından organize edilen ve 30 Haziran – 7 Temmuz 2012 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Tenis Turnuvasına katıldı. DAÜ Tenis Kulübü 3 sporcusu ile 12 yaş kategorisinde 2 Temmuz 2012 tarihinde yarışarak ön elemede başarılı olup Ana Tabloda yarışma hakkı elde etti.

Türkiye’nin çeşitli illerinden sporcuların yarışacağı turnuvada DAÜ’den kızlarda Saadet Alara Aktuğlu, Zeynep Tuğçe Tuğcu erkeklerde ise Salim Eray yarışacak. Klüp antrönörü olarak Çağlar İzkan üç sporcunun da başarılı olacağına inandığını belirterek turnuvalara katılmanın son derce önemli olduğuna dikkat çekti. DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürü ve DAÜ-SEM Koordinatörü Derviş Ekşici, bu tarz turnuvalara katılımın yeni işbirlikleri, gelişmeler, dışa açılım ve yeni dostluklar kurulması açısından son derece önemli olduğuna dikkat çekerek turnuvalarda sporcularımızın başarılı olacağına inandığını belirtti.


:

:

:

:

DİĞER HABERLER