DAÜ sertifikalar sahiplerini buldu

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sürekli Eğitim Merkezi, Miniland Okul Öncesi Eğitim Kurumu Eğitmenlerine; “Okul Öncesi Öğretmenliği Kursu” verdi.
Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sürekli Eğitim Merkezi, Miniland Okul Öncesi Eğitim Kurumu Eğitmenlerine; “Okul Öncesi Öğretmenliği Kursu” verdi.

DAÜ Halkla İlişkiler ve Basın Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, Miniland eğitmenleri “Okul Öncesi Öğretmenliği” kursunu Ekim 2009 – Kasım 2009 aylarında aldı.
DAÜ Eğitim Fakültesi öğretim görevlisi Fergün Kırlı’nın verdiği eğitime katılan Miniland eğitmenleri eğitimin çok yararlı geçtiğini belirtti.

Geçtiğimiz Cumartesi gerçekleştirilen sertifika töreninde katılımcılara sertifikalarını aldı. Törende bir konuşma yapan Miniland Direktör’ü Halil TUNÇ kendisinin de katıldığı eğitimden çok memnun olduklarını, ilerleyen günlerde DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nden değişik konularda eğitmenlerine eğitim aldıracaklarını söyledi. Halil Tunç kursu veren Fergün Kırlı’ya ve Sürekli Eğitim Merkezi yetkililerine teşekkür etti. Sertifika Töreninde Halil Tunç’tan sonra söz alan Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü Derviş Ekşici Miniland yetkilisine, katılımcılara ve eğitimi veren Fergün Kırlı’ya teşekkür etti ve Sürekli Eğitim Merkezi’nin diğer kurs ve seminerleri hakkında kısa bilgiler verdi. Şirketlerin veya kurum/kuruluşların hedeflerine ulaşabilmeleri için çalışanlarına yılda en az 52 saat eğitim aldırmaları gerektiğini kaydeden Ekşici bunun DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi ile gerçekleştirilebileceğini söyledi.

Törende katılımcılara sertifikalarını, DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi Koordinatörü Derviş Ekşici ve Miniland Direktörü Halil Tunç verdi.

:

:

:

:

DİĞER HABERLER