Kıbrıs kazan biz kepçe

Kepçe (Pelin Şahin)

Kepçe (Pelin Şahin)
kepce@starkibris.net / pelinsahin.kktc@gmail.com

TÜM YAZILARI
Sn. Hasan Hastürer, Ada TV'de yapacağınız programlar öncesinde Star Kıbrıs Medya Grubu yöneticileriyle bir yemek yemişsiniz. Sohbetteki tavırlarınız çok beğeni kazanmış. Yeniden hayırlı olsun.
Sn. Hasan Hastürer, Ada TV'de yapacağınız programlar öncesinde Star Kıbrıs Medya Grubu yöneticileriyle bir yemek yemişsiniz. Sohbetteki tavırlarınız çok beğeni kazanmış. Yeniden hayırlı olsun.

Sn. Mehmet Ali Talat, Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu 'Talat televizyon bülbülü oldu' dedikten sonra sizleri ekranlarda fazla göremez olduk. Son gelişmelerle ilgili düşünceleriniz Kıbrıs Türk halkı için önem arz ediyor. Halkı bilgilendirmek gerek.

Sn. Şükrü Burağan, yaptığınız çalışmalar çok takdir topluyor. Hem medyada hem de Cemal Başkanın yanındaki hizmetleriniz gözle görülüyor. Başarılarınızın devamını dileriz.

Sn. Meltem Akal, yeni yaşınızı kutluyor, güzel ve huzurlu bir yıl olmasını diliyoruz…

Sn. Emre Diner, bugünlerde rahatsız olduğunuzu öğrendik. Geçmiş olsun aman sağlığa dikkat…

Sn. Hasan Bozer, dün Meclis salonu bomboştu. Muhalefet bu konuda oldukça tepkili. Konuşma yapan vekiller boş koltuklara konuştu, bu konuda bir önlem alma zamanı gelmedi mi?

Sn. Türkay Tokel, Ada TV’de yaptığınız açıklamalar ve hükümete yönelik eleştiriler oldukça dikkat çekmiş. Bu konuda bir toplantı yapılacakmış diye duyduk, bilginize…

Sn. Ferdi Sabit Soyer, İnönü Köyü’nün sorunlarına herkes kulak tıkadı. Star Kıbrıs birkaç ay önce bu konuyu gündeme getirmiş halkın sokağa döküleceğini yazmıştı. O zaman da kimseden ses çıkmamıştı şimdi de kimsenin kulak vereceğini zannetmiyoruz, ne dersiniz?

Sn. Ahmet Kaptan, öğrencilerin taşımacılık konusunda yaptığı eyleme destek belirtmişsiniz. Öğrenciler bu konuda oldukça kararlı ancak hükümet bu konuda geri adım atacakmış, bilginize…

Sn. Derviş Eroğlu, Lefkelilere büyük bir müjde vererek Lefke Kapısı’nın açılacağını söylediniz. Bildiğiniz üzere Lefkeliler bu konudan oldukça rahatsızdı ve kapının açılmasını talep ediyordu. Kapı açılırsa Lefkeliler size çok dua edecek…

Sn. İrsen Küçük, Kıbrıs Rum Yönetimi Dış İşleri Bakanı Erato Kozaku Markulli, buldukları doğal kaynakların Kıbrıs, Kıbrıs halkı, Kıbrıslı Türkler ve Kıbrıslı Rumların çıkarı için kullanılacağını söylemiş. Siz ne dersiniz Kıbrıs Türklerin de faydasına kullanılır mı?

Sn. Mustafa Emiroğluları, petrol ve doğalgaz konusunun ülkeyi taksime götüreceğini ileri dürdünüz. Bu biraz büyük bir iddia değil mi?

Sn. Ertuğrul Hasipoğlu, arabayı sürekli iki yüzle km hızla kullandığınızı söylemeniz üzerine trafik polisleri peşinizi bırakmayacak gibi gözüküyor, bizden iletmesi…

Sn. Erdem Oktar, uzun çalışmalar sonucunda Grup Yorum konseri yarın akşam gerçekleşiyor. Yorulduğunuza değdi değil mi?

Bu haber 431 defa okunmuştur

:

:

:

: