İLLUMİNATİ NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR?

Geçtiğimiz günlerde Habertürk yazarlarından Serdar Turgut’un illuminati hakkında ki yazısını okuduk. Yazının konusu bir o kadar garip ve heyecan verici. Gizli örgüt ve kurumlar hakkında bir çok kitap okumuşluğum ve araştırmalarım vardır

Geçtiğimiz günlerde Habertürk yazarlarından Serdar Turgut’un illuminati hakkında ki yazısını okuduk. Yazının konusu bir o kadar garip ve heyecan verici. Gizli örgüt ve kurumlar hakkında bir çok kitap okumuşluğum ve araştırmalarım vardır. Bu konuda o yüzden beni çok etkiledi. Yayın yapan illuminati’nin www.illuminati.org sayfasında bir geri sayım başlamış. Çok ürpertici bir şey… Bu neyin habercisi diye kendi kendimize sorduk… Ben bu yazıyı yazarken 52 days + 1h : 25m : 37s vardı. Siteye girdiğinizde siyah bir sayfa çıkıyor. Sol üst tarafa durmadan tıkladığınızda geri sayımı göreceksiniz. Zaman geriye doğru gidiyordu. Sanki bir şey olacakmış gibi. Arkadaşlarla birbirimize sormaya başladık. Acaba bu terör eylemi ya da tarihi bir olayın mı habercisi… Bugünden saymaya başladığımızda zamanın 6 Aralığı gösterdiğini göreceksiniz. Bu geri sayım insanın içinde kuşkuları doğuracağı bir vaka! İnsan düşünmeden yapamıyor, İleri ki günlerde bu gizli örgütlenmenin neler yapacağını? İlluminati’nin kuruluş amacına baktığımızda, cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin doğmalarıyla mücadele etmekti.Fakat bugün dünya tarihinde en fazla komplo teorisi üreten grup haline gelmiştir. Bu gizli örgütlenme dünya tarihinde ki ünlü kişileri de içerisinde barındırmayı başarmıştır.Örneğin; Hegel . Hegel’in dışında Dick Cheney,Madonna ve Donald Rumsfeld gibi kişiler de bu gruba üyedir. Neyse konumuza dönelim. Serdar Turgut Yazısında bu geri sayımı örgütün kuruluşu olduğunu deklare etmiş.Ayrıca da şifre düşünüldüğünde’’ üzgünüz çok geç kaldınız ‘’ saptamasını yazısında belirtmiş. İlluminati geçmişi derin olan bir örgütlenme. Tekil hali illuminatus olarak geçer. Bir doları elimize aldığımızda piramidin tepesinde yer alan göz en büyük İlluminatus’un yükselerek en tepeye gelmesini simgeler. Onun her şeyden haberdar ve her şeyi kontrol edebileceğini simgelemektedir.Böylesine komplo teorileri üreten grubun geri sayım başlatması da basitçe düşünülmemesi gerekir. Aralık ayında dünya’da planlanmış ses getirebilecek bir eylem olasılığa yüksektir. 11 Eylül saldırılarının 1994’te Steve Jackson Oyun şirketinin 409 kartının içinde geçtiğini biliyormuyduk. O zaman çıkan oyunun adı:’’İlluminati:New World Order’’ Oyun 1994’de en iyi kart oyunu seçilmiş.Tam linkini vereyim bir de siz bakın,’’http://www.warehouse23.com/item.html?id=SJG1606 Bu oyunu okuyucularımız için incelediğimde içinde 2 kartın 11 eylül hakkında çok net bilgiler verdiğini görüyoruz. Oyunda ki kartlardan birinde ikiz kulelerin uçakla vurulduğunu ayrıca kulelerin yanında İlluminati’nin simgesini baktığınızda göreceksiniz. Diğer önemli kart ise pentagon . 11 eylül saldırılarında adı geçen pentagon’da bu kartlarda mevcut. 1994 yılında illuminati’nin oyununda bahse konu olan 11 eylül gibi dünya’ya yeni düzen getiren olayda adı geçen bu gizli örgütlenme’nin bu geri sayımı başlatması basit olarak düşünülmemelidir.
Bu haber 1247 defa okunmuştur
  • Waww Güzide   - 18.10.2011 İnandırıcılığın mükemmel olmuş bu grubu araştırmam için yolumu gösterdiğin için saol sevgili yazarım... Sizi yakından takip edenler olarak teşekkür ediyoruz..
  •    - 17.10.2011 uyandırma projesi türkiye
  • yen dünya düzeni kemal  lefgoşa - 17.10.2011 takip edib yazdığın bu konuyu son 2 3 aydır araştırıyorum interneten inanılmaz veriler karşılaştım yeni dünya düzeni kuruyor adamlar türkiyedeki çok büyük şirketlerin çoğunda mason = ilüminati semboleri var hatta ordu karagahlarında bile var ve hepsi bilinçli yapılıyor,adamlar çoçuklara çizgi filmlerle subliminal mesajlardan hollywood filmlerine kadar herşeyi yönetiyor ve bizim düşüncelerimize şekilendirmeye çalışıyorlar,amerikanın bir sonraki tezgahı ya venezulaya saldırmak yada sahte bir uzaylı saldırısı düzenlemek,ayrıca blue beam gibi projeleri de var,birde sana tavsiyem tavistock da araştır onun da altında yahudiler var, ayrunç altındal bu adamın kitaplarını tavsiye ederim
  • İlginç Ysmn   - 17.10.2011 Denedim.Yazdığınız sayfayı.İlliminute acaip bir yapı.Korktum valla.Ne yapacaklar diye.düşünmeye başladım.11 eylül olayının arkasında iliimunetiyi bulman güzel.araştırmacı yazarlığını yine konuşturmuşssun teb rik ederim seni.

:

:

:

: