ABD DOLARI VE İLLUMİNATİ

Geçtiğimi haftalar illuminati hakkında bir yazı yazmıştık. Geri sayım devam ediyor. Bu yazıyı yazdığımda tam 4 days + 4h : 35m : 10s vardı. Bu yazımızda 1 doların üzerinde ki sırları ortaya koyacağız. Diğer dolarda olduğu gibi 1 dolar da sırlar ve gizemler vardır.

Geçtiğimi haftalar illuminati hakkında bir yazı yazmıştık. Geri sayım devam ediyor. Bu yazıyı yazdığımda tam 4 days + 4h : 35m : 10s vardı. Bu yazımızda 1 doların üzerinde ki sırları ortaya koyacağız. Diğer dolarda olduğu gibi 1 dolar da sırlar ve gizemler vardır.

1 dolarda mevcut olan bir piramit vardır. Bu piramit Giza’dır.Bu piramitteki basamaklar ritlerde bulunan dereceleri temsil eder ve bu yukarı doğru bir hiyerarşiyi temsil eder. Piramidin tam altında roma rakamı mevcuttur. Bu roma rakamında ABD’nin kuruluşu ROMA RAKAMLARI ile gösterilmiştir.Ayrıca İlluminatinin kuruluşunu da ifade etmektedir.

1 doların ön yüzüne bakalım; ‘’ FEDERAL RESERVE NOTE’’ vardır. Bu federal rezervin senedi anlamına gelmektedir.Yani ‘’ sanal kağıt’’ mani yatındadır. Arka yüzünde yer alan ‘’IN GOD WE TRUST’’ yazmaktadır. Bu da güvenecekleri tanrının tek olarak para olduğunu söylemektedir. 12 katlı piramit ve büyük bir göz dikkat çekmektedir.12 kat Hz Yakup’un çoçuklarını simgeler konuya sebep olan gözde ‘’ Her şeyi görürüz’’ anlamındadır.Bu arada dikkat çeken bir nokta da piramit ve göz arasında kalan mesafedir. Bu da istedikleri dünya devletinde istedikleri sonuca varamamalarındandır..Piramit’in üst kısmında yazan Latince bir kelime vardır. Bu kelimeyi biraz araştırdım. ‘’ ANNUIT COEPTIS’’ yazısının manası bunun Tevrat kaynaklı olduğunu buldum ayrıca Kudüs’ten başlayan yılan zaferlerle yeni düzeni kurup tekrar kudüse döneceğini simgelemektedir.Piramidin alt tarafına baktığımızda ilginç bir şeye rastlamak mümkün. ‘’NOVIS ORDO SECLORUM’’ Bu da yeni düzen yeni bir başlangıç ya da yeni bir çağ diye nitelendirilebilir.

Gelgelim 20 dolara… 11 Eylül saldırılarını İslam alemine mal eden ABD bunu yıllar önce illuminati kartlarında gösterdiği gibi 20 dolar da alenen göstermiştir. Elimize aldığımız 20 ABD doları ortadan ikiye katlayalım ondan sonra sol tarafını yukarı doğru katlayalım. Sağ tarafı da bunun gibi yapalım. Ortaya çıkacak görüntü sizi hayrete düşürmeye yetecek. 20 doların üzerinde ikiz kulelerin yanması anı sanki resmedilmiş gibi.. Bu tesadüf olabilir mi? Hadi bu oldu diyelim 20 doların üzerinde daha nice sırlar var biraz daha inceleyelim.

20 doların üzerinde OSAMA adını da bulmak mümkün. İsterseniz video olarak da bir sosyal medya sitesinden izleyebiliriz.. http://www.youtube.com/watch?v=LzpawBZk53U

Bu gizem sadece 20 dolar da yok bunun dışında 50 dolar da olduğu gibi 100 dolar da mevcut. Mesela 100 dolarda b.franklinin resmi vardır. Fransa da 24 şövalye isimli mason örgütünün üyesiydi.ve 24. şövalyeydi. 100 doların arkasındaki kulede saat 2 20 geçiyor yani 2 ve 4 ü gösteriyor. Ön taraftan baktığınızda sağ gözünde 24 sayısını tekrar görebilirsiniz. Bunların hepsi sizce tesadüf mü.?
Bu haber 723 defa okunmuştur
  • .. demokrasi  istanbul - 05.12.2011 Topluluğun kuruluş amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla mücadele etmekti. Her ne kadar asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu pozitif bilimin önünü açmak idiyse de, gizli siyasi amaçları olduğu öne sürülerek dünya siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üzerine en fazla komplo teorisi üretilmiş topluluğu halini almıştır. Münih'te kurulup, o yörede (Bavyera) hızla gelişen İlluminati'nin üye kayıtları büyük bir gizlilik içinde saklanıyordu. Öyle ki, üyelerin her birinin takma isimleri vardı ve yazışmalarda bunlar kullanılır, üyelerin gerçek isimleri ve kimlikleri asla kullanılmazdı. Örneğin, topluluğun kurucusu Adam Weishaupt'un kod adı Spartacus idi. Illuminati üyeleriyle ilgili bilinen tek şey, tüm üyelerinin Cermen kökenli beyazlardan oluştuğudur. Günümüzde ise 10 adet yöneticisi ve 300'e yakın alt kadrosu bulunduğu, bu grubun içinde tanınmış ünlüler, bankacılar ve sanatçıların bulunduğu iddia edilmektedir

:

:

:

: