Yeni bir geri sayım daha !

İlluminati’de geri sayım bitmeden site kapatıldı bunun üzerine sayım 7 december.org den devam etmeye başlamıştı.

İlluminati’de geri sayım bitmeden site kapatıldı bunun üzerine sayım 7 december.org den devam etmeye başlamıştı. Kimi kesim bu sayımı dalga konusu yapmıştı diğer kalan tarafta duranlar İlluminati hakkında bildiklerinden dolayı konuyu ciddiye aldılar ve sayımın bitmesini beklediler. 2012 için bazı senaryolar çizilmektedir. Ortaya koyulan şu an için 8 senaryo mevcut.

1.UZAYLILARIN DÜNYA YI İSTİLA EDECEĞİ SENARYOSU.
2. BÜYÜK VOLKAN PATLAMASI İLE DÜNYANIN TEKRARDAN BUZ CAĞINA DÖNECEĞİ SENARYOSU(Yellowstone ‘da uyuyan volkan gibi)
3.KUTUPLARIN YER DEĞİŞTİRMESİ YER KAYMALARI SENARYOSU.
4.TERÖRİZM KONULU SENARYOSU.
5.GÜNEŞTE Kİ PATLAMALAR DAN DOLAYI DÜNYA DA BULUNAN EKOSİSTEM YERLE BİR OLACAK DÜNYA ATMOSFERİ YAŞANMACAK HALE GELECEK.
6.ARAP BAHARI İLE ALEVLENEN BÖLGE COĞRAFYASI İLE YENİ BİR DÜNYA SAVAŞI İÇİN HAZIRLIKLARA BAŞLANDIĞI SENARYOSU.(HİNDİSTAN – PAKİSTAN) (ÇİN – ABD) ( GÜNEY KORE – KUZEY KORE ÇEKİŞMELERİ)
7.ARILARIN ÖLECEĞİ SENARYOSU. (ABD Kİ ARAŞTIRMALARIN DESTEKLEDİĞİ BİR SENARYO. ARILAR İNSANOĞLU’NUN TARIM YAPABİLMESİNDE BÜYÜK FAKTÖR)
8.YENİ BİR GEZEGENİN DÜNYA NIN BULUNDUĞU SİSTEMDE ORTAYA ÇIKIP DÜNYA YA ÇARPMASI İLE FELAKATE YOL AÇABİLECEĞİ SENARYOSU.

Her şey illuminati.org web sitesinde çalışmaya başlayan sayaçla başladı. Sayaç, bugün saat; 15;00′te sıfırladı.Sayaç sıfırlanmadan önce sitede sayacın altında şöyle yazıyordu:UYAN İNSAN IRKI…Hepimiz kardeşiz. Biz karanlığı ve bütün savaşları bitirme gücüne sahibiz. Eğer uyanmazsak, çok geç kalmış olacağız ve karanlık yükselecek… http://7december.org/ bu sayfada ctrl ve a tuşuna beraber basarsanız aşağıdaki yazı görünecektir. FIRST CASTLE HAS FALLEN!

Darkness is knocking the door!… We are still sleeping!? Final countdown is in progress. We still have the power to defeat the darkness, otherwise “brothers of the cosmos” will reborn. The last candle is dying. Only the illuminated ones will understand the last secret!Şifre:

_ v _ _ t _ _ s _ _ i _ _ _ m f _ _ a _ _ n _ _ _ _ _ _ i _ _ _ _
Türkçesi;Karanlık kapımızı çalıyor… Hala uyuyoruz?! Son geri sayım başladı. Hala karanlığı yok edecek gücümüz var. Yok etmezsek Kosmos’un (cosmos) kardeşleri yeniden doğacak. Son mum sönüyor. Sadece aydınlanmış olanlar (illuminated ones) son sırrı anlayabilir Geri sayımın sona ermesi ile yeni bir geri sayım daha başlatıldı. Yukarı da dedikleri gibi bir şifre ve açıklama mevcut.Bu belki bir spekülasyon belki de gerçekler. Yarın ne olacak göreceğiz. Şimdi 1 aylık bir geri sayım başladı ne olacak hepimiz izleyip göreceğiz…
Bu haber 762 defa okunmuştur
  • bekledik bekledik bu mudur yani,...zaten amaç buydu..beklemezi sağlamak kemal  lefgoşa - 09.12.2011 hikaye işleri güçleri ,ama bir yerde çok etkililer dünya medyasını bu adamlar şekilendiriyor ,insanlara nasıl düşünmesi gerektiğini subliminal mesajlarla telkin ediyorlar o konuda haklarını yemeylim.,ayrıca december org bir türk hacker tarafından hacklenmiştir ,bir sonraki iluminati planı venezuela saldırısıdır ,veya düşük bir ihtimal olsada empire statee yapılacak bir uzaylı veya terörist saldırıdır

:

:

:

: