KTHY çalışanları bu hafta işbaşı yapacak mı?

Yeni bir yıl öncesinde 2011 yılının değerlendirmesini yapan Başbakan İrsen Küçük, KTHY eski çalışanlarının en ihtiyaçlı olan 60’ının 4 Ocak’tan itibaren bazı devlet dairelerinde işe başlayacağını müjdelemişti.

Yeni bir yıl öncesinde 2011 yılının değerlendirmesini yapan Başbakan İrsen Küçük, KTHY eski çalışanlarının en ihtiyaçlı olan 60’ının 4 Ocak’tan itibaren bazı devlet dairelerinde işe başlayacağını müjdelemişti. Başbakanın yaptığı açıklamanın ardından aylardır süren belirsizliklerine bir son nokta konulacağı için umutlanan çalışanlar, hazırlıklarına başladılar. Ancak bu seferde peki ya diğer mağdurlar ne olacak soruları akılları karıştırmaya başladı.
Gazetemize konuyla ilgili mail ve mesajlar gönderen KTHY eski çalışanları, ‘peki ya biz ne olacağız’ diye sordular. Diğer çalışanların akıbetleri ve 60 personelin 4 Ocak’ta işbaşı yapıp yapmayacağına dair neler yaşanacak önümüzdeki günlerde göreceğiz…

MEDYA GRUBUMUZUN BÜYÜK BAŞARISI
Star Kıbrıs Gazetesi ve Ada TV, yeni yıla iki güzel haberle uyandı. Yaptığı yayınlarla ses getiren medya grubumuzun başarılı çalışanları Pelin Şahin ve Uğur Bayram, yaptıkları haberlerle özel ödüllere layık görüldüler. Muhabirimiz Uğur Bayram,gazetemiz ve Ada TV’de gündeme getirdiği ‘Karakolda işkence var’ haberi ile Yılın En İyi Haberi Ödülü’nü aldı. Gazetemiz Editörü Pelin Şahin de yıl içerisinde yaptığı ses getiren haberleri ile Haber Ödülü’ne layık görüldü.

Yeni bir yıla iki güzel habere uyanan medya grubumuz, Kıbrıs Türk halkının sesi olmaya, güçlünün değil haklının yanında durmaya bu yıl da devam edecek….
Bu haber 7215 defa okunmuştur
  • kaybedecek birsey yok bosver   - 02.01.2012 kktc batsin.. o da satilsin..
  • KIB-TEK Abdullah  Lefkoşa - 02.01.2012 KTHY battı satıldı DAÜ battı satıldı Turizim işletmeleri battı satıldı Saray Hotel battı satıldı Sanayi Holding battı satıldı . Bu gün Elektirik Kurumuna 42 Kişi işe başladı . Eh artık Elektirik Kurumuda çalışanlar yüzünden batar !!!!!! Vatana hayırlı olsun

:

:

:

: