UBP’de neler oluyor?

UBP bir türlü iktidar olduğunu anlayamayan dünyadaki tek iktidar olsa gerek. Sürekli sorunlar. Tartışmalar. Paylaşamama kavgaları

UBP bir türlü iktidar olduğunu anlayamayan dünyadaki tek iktidar olsa gerek.
Sürekli sorunlar. Tartışmalar. Paylaşamama kavgaları. Ne ararsanız UBP’de var.
İşte bu süreçte; bugün Parti Meclisi toplanacak. Bu toplantı çok önemli.
Sürekli medya aracılığıyla partisine saldıran bir tavır sergileyen Hasan Taçoy’a konuşma olanağı sağlanacak. Bakalım sürekli konuşan Hasan Taçoy Parti Meclisi’nde neler anlatacak? Bir bakan var. Hasan Taçoy gibi UBP’de sıkıntının bir diğer kaynağı. Başbakan İrsen Küçük bunu yakından biliyor. Ne yapmaya çalıştığını da. Ancak şu unutuluyor, kimse UBP’nin önüne geçemez.

Kişiler gelip geçicidir UBP kalıcı. Bu anlayışla birlikte İrsen Küçük bugün kılıcını çıkarabilir. Meydan muharebesi diyebiliriz bugün yapılacak parti meclisi toplantısına. Bunun yanında; Başbakan İrsen Küçük’e Ankara’nın desteğinin sürdüğünü görüyoruz. Örneğin Ankara’da tedavi olduktan sonra otelinde dinlenen Küçük’ü, yoğun programlarına rağmen Türkiye Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ziyaret emiştir. Bu ziyaret bir saate yakın sürdü.

Sadece sağlık ziyareti olarak algılamamak lazım bunu. Ayrıca Ankara’nın Kıbrıs sorununda çok sıkıntıların yaşanacağı 2012’de siyasi bir krizi kabul etmeyeceğini de öngörmemek saflık olur. Bu krizi çıkaranların faturaları ise, Kıbrıs Türk halkı tarafından kesilecektir. Bizden söylemesi.
Bu haber 9779 defa okunmuştur
  • Sadık okuyucu   - 10.01.2012 Sayın Editör, yazınızda UBP-sempatisi Taçoy-karşıtlığı hissetmemek mümkün değil.Daha objektif bir bakış açısı beklenmektedir. saygılar.

:

:

:

: