Paolo Bortel kimdir?

Türkiye çevresinde uzun zamanlardan beri sıcak bir çemberin etrafında bulunmaktadır. Irak, Suriye , Libya, Mısır ve Orta Doğu ülkelerinde esen çatışma rüzgarları bulunmaktadır.

Türkiye çevresinde uzun zamanlardan beri sıcak bir çemberin etrafında bulunmaktadır. Irak, Suriye , Libya, Mısır ve Orta Doğu ülkelerinde esen çatışma rüzgarları bulunmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde araştırmalarda bulunmak üzere kitapları karıştırıp internette bazı konuları araştırmaya koyulduğum zaman önüme sizlerle paylaşmak istediğim bazı yazıları buldum.

İlk olarak http://www.illuminati-order.org/generalmessage.html adresine girdikten sonra Paolo Bortel adını gördüm. Daha da sonrasında bu kişinin bu örgütlenmenin içinde lider olduğunu anladım. Bazı taramalarımdan sonra bu kişi adına kayıtlı http://www.paolobortel.org/messages.html adlı web site de her ay yayımladığı bazı mesajları ya da örgüt üyelerine bildirdiği önerileri / emirleri gördüm. Yazı hem Latince hem de İngilizce olarak sitede mevcut durumda. Sizlerle Türkçesini paylaşmak gerekirse;‘’2012: Yeni Dünya Düzeni Doğru

Batılı ordular eyleme, 2012 yılında hazırlıklı olmalıdır. İran ve Kuzey Kore ve teröristler tarafından domine diğer ülkeler gibi diktatoryal ülkelerden gelen bozukluklar, kaygı yaratmaya devam etmektedir.Biz müzakere için motive edilmelidir. Ama aynı zamanda kendi halklarına baskı bu suç hükümetlere karşı harekete geçmek.

Büyük orduları birçok hayatını maliyeti bile, çatışmaya girmek için hazırlıklı olmalısınız. Biz mücadele bırakamayız. Her vatandaş diktatörler ve acımasız liderlerine karşı hareket, Yeni Dünya Düzeni'nin bir askerdir.

Biz herkese demokrasi ve iyi kurmak zorlu bir mücadeleden sonra barış ve refah bir dünya garanti. Bilim ve teknolojide inanılmaz gelişmeler, yeni bir dünya ile, başında olduğu çok fazla olacak, ve insanlık yükseklikleri akla hayale gelmez ulaşacaktır.

Bu amaçla, dünyanın manevi koltuğu, Kudüs, zulüm arındırılmış olmalıdır. Ordular pahasına bu ofis tutmalısınız.

Demokrasi, özgürlük büyük aracı saygı gösterilmelidir. Bu ihlaller kesinlikle tedavi, ve bu yüzden artık sosyalleşmek olduğunu gerekir - uzakta uluslararası ticaret - gerekli demokratik ve ahlaki standartlar dahilinde değilse - iş yasaklandı, satın almak ve satmak - kıta kilit.

Kardeşçe

Paolo Bortel

2011 22 Aralık’’

Bir mesaj gördüm bu mesajın yayımlandığı tarih gerçekten Orta Doğu’da esen katliam rüzgarlarının başlama dönemine rast gelişi ya da bu durumda sanki bazı kesimlere emir verilmesi tüyler ürpertici durumdur. Mısır , Libya , Suriye yönetimlerinin başında bulunanların daha öncesinde onlarca yıl başta bulunduğunu bilmeyenimiz yoktu. Nitekim buna binayen de yukarıda verilen emir ve mesajların bu yönde gelmesi Orta Doğu’da bazı kesimlerin istediklerini elde etmesi yolunda halkların dini vecibeleri üzerinde suni – Şii ve ya bazı mezhepsel farklılıkları gözeterek halkları birbirlerine düşürdüklerini de Suriye örneğinde görmekteyiz. Bu oyunun ikinci planı olarak da yorumlanabilir.

Orta Doğu’da devam eden vakaların sona ermemesi ve uluslar arası toplumun sorun karşısın da sessiz kalması BM’nin meşru zeminin sorgulanma zamanının geldiğinin göstergesidir. Nitekim Irak ve Afganistan savaşları daha önceden de bizlere BM konusunda soru işaretlerini kafamızda doğurmuştu. Bu gelişmelerle beraber dünya politikasına etki eden BM sisteminin tekrardan revize edilmesinde fayda vardır.Yukarıda verilen emirleri biraz dikkatli okursak ‘’arap baharı’’ diye adlandırılan sürecin aslında bahar olmadığını anlayabiliriz. Halkların liderlerine karşı ayaklandırıldığını anlayabiliriz. Gazze'ye bugünlerde tekrardan bombalama ve masumlara hiç yere kıymayı tekrardan anlamlandırmaya çalışmalıyız..

Gelecek yazılarımızda konuyu daha da irdelemeye devam edeceğiz..


Bu haber 3524 defa okunmuştur
  • paoportel antı semıtıst  london - 19.11.2012 bu adam bugun ıllumınatı olusumunun basında fakat bunlarında gerısı var bugun sıyonızm ıslam dunyasına savas acmıs durumda nıtekım bu kısıler de ıllumhıatı olusumunun arkasında bunlar komplo teorılerı olabılır fakat gercek tum heps

:

:

:

: