Merhaba

Bırakın yazmaya başlamayı, yazmayı düşünmek bile insanın kalp atışlarını hızlandırmaya yetiyor.
Bırakın yazmaya başlamayı, yazmayı düşünmek bile insanın kalp atışlarını hızlandırmaya yetiyor. Yazabilecek miyim, yazdıklarım okuyucuya nasıl ulaşacak, doğru anlaşılabilecek miyim ve en önemlisi doğru yorumlayabilecek miyim?
Nerden başlasam, nasıl anlatsam?

Kime ve nereye göndersem?
Kimseye ve hiçbiryere göndermiyorum satırlarımı.
Sadece merhaba diyorum.
Star Kıbrıs Medya Grubu’nda uzun bir mazim yok. Herşey çok yeni ve yeni olduğu kadar da güzel. İnşallah böyle devam eder ve bu ailenin bir ferdi olarak bende uzun yıllarımı bu medya kuruluşuna verir ve sizlere ulaşabilirim.
Birkaç kez yazıp, sevgili Adem Uslu’ya gönderemediğim yazılarım oldu. Hatta dün, bu konu hakkında biraz sohbet ettik ve neden diye sordu? Net bir cevap veremedim. Şimdi anlıyorum, her şeyin yeri ve zamanı varmış. Konuşmamızın üstünden çok kısa bir zaman sonra kendimi gazetede buldum. Adem Uslu’nun yanındaydım ve köşe yazısı konusunda fikir teattisi yapıyorduk. Heyecanlandım, bir süre yutkunamadım ama bu satırları yazarken insan kendini çok farklı hissediyor.
Çok zor günlerden geçiyoruz. Her ne kadar “Yok” desekte o kadar çok sorunumuz varki… Hangi birini irdeleyeceğiz, hangi birini bu sütunlara sığdıracağız bilmiyorum ama yavaş yavaş taşlar yerine oturacak ve hergün sizlerle burada birlikte olacağız. Köşemizde kimi zaman konular kimi zaman da konuklarımız olacak. Bizlerden birilerinin sesi burada hayat bulacak. Belki bir telefon konuşması yansıyacak bu sütuna belki bir kahve buluşması... Ama her ne olursa olsun halkın köşeşi halkın sorunlarını dile getirecek.
İlk kez misafirliğe gidiyorsan çok fazla oturup ev sahibini sıkmayacaksın derler. Kim demiş neden demiş bilmiyorum ama ben de bu deyişe uyuyorum. Bugünlük kısa bir merhaba yazısıyla sizleri selamlamak istedim. Yarın halkın gerçeklerini farklı bir pencereden sizlerle buluşturmaya başlayacağım.
Son olarak Srat Kıbrıs Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Özmen Safa’ya ve tüm Star Kıbrıs ailesine teşekkür ederim. Aranızda olmaktan duyduğum mutluluğu bir kere de burdan sizlerle paylaşmak istedim.
Yarına kadar kendinize iyi davranın ve sağlıcakla kalın.
Bu haber 1375 defa okunmuştur
  • isimsiz cengiz  lefkosa - 08.05.2013 haplarin bitti diye tolerans gosteririm ama haddini asma gecen defa hastahanede sana ne yaptiklarini yazarim ona gore hem gavur tarafinda gez hem gavurlarla balli borek ol birda baskalarina iftira at makarios hastahanesinde ne isin varidi ya be...
  •    - 08.05.2013 rumun yağcı ve yalaka çıkarcısı aha bu cengiz gibileridir.
  •    - 07.05.2013 türk türkü yemesin artık.ye ye ye ye türk kalmayacak adada..eeeee ne kalacak bu adada ?rumlar ve yanlız rumlar kalacak bu adada..akıllı ve zeki rumlar.
  • Hosgeldiniz cengiz  lefkosa - 07.05.2013 Karasakal Ankara nin yazdiklarina aynen katilirim ....birde bildignizi gordugnuzu tarafsizca ve durustce yazin yanlis bile yapsaniz biz anlariz tipki satilmis yagci yalaka cikarcilari anladigmiz gibi basarilar...
  • ince  NY - 07.05.2013 2. Nerede? :)
  • MERHABA HOŞGELDİNİZ KARASAKAL  ANKARA - 07.05.2013 Nihan hanım bence siz sorunları yazmayın direk çözümleri yazın zaman kazanmış oluruz. Hani hep derler ya bir köpeğin bir insanı ısırması haber değildir ama bir insanın köpeği ısırması haberdir diye ama yinede hep o köpeği haber yaparlar çünkü köpeği ısıran o insanı birtürlü bulamazlar yani niye direkt kafadan sorun odaklı düşündünüz bilmiyorum ama bence siz güzel şeyleri yazın unutulmaya başlayan örf adet gelenek yemekler eğlenceler kıbrısı kıbrıs yapan ve günümüzde kaybolmaya başalayan birçok Kıbrıs Türküne has güzelikler var onları yazın mesela. Tekrar Hoşgeldiniz.
  • Kocaman Merhaba huseyin  lefkoşa - 07.05.2013 sevgili Nihan, kalemi eline aldıysan daha da kimse bıraktıramaz... sen o kalemine sahip çık yeter.. özgür ol,cesur ol ki ben seni cesaretinle tanırım.. yolun açık olsun..
  • kamil   - 15.04.2013 hosgeldınnn
  • Buyuk '1' ince  NY - 05.04.2013 Onemli olan 1'in onemini anlayabilmektir. Hersey 1 ile baslar ve .... Hosgeldiniz. Dunya kucuk, Kibris daha da KUCUK!!!. A'dan -Z'ye cok secenek var. konulari ona gore siralayin siz. Saygilar.
  • merhaba    - 05.04.2013 söylemiştim ya dinleseydin sen arada sırada bundan böyle olsa olsa seninle bi meraba meraba

:

:

:

: