Siyasi partiler tam gaz seçime doğru (3)

BKP-TV; geçen dönem baraj altı kalan BKP bu seçime çok büyük ümitler ile katılıyor TOPLUMSAL VAROLUŞ konsepti ile çoğulcu bir hareketi başarmıştır

BKP-TV; geçen dönem baraj altı kalan BKP bu seçime çok büyük ümitler ile katılıyor TOPLUMSAL VAROLUŞ konsepti ile çoğulcu bir hareketi başarmıştır. Bu bağlamda en çok konuşulan partidir bazı yorumcular barajı geçmez söylemleri ile dura kalsınlar BKP-TV çok ciddi bir ivme kazanmıştır halkımızın ilgisini çekmekte. Görüştüğüm birçok kişi ve yorumcu BKP KKTC meclisin de temsil edilmelidir demekte ve orada bizim sesimiz kulağımız olmalıdır diye de görüş belirtmektedir.Sn İZCAN’IN duruşu halkımızın içerisinde farklı bir etki yaratmıştır, varoluş nedenimizdir diyor bir kesim insanımız. Bizlerin yıllardır bu ada da var olmamız azınlığa düşmememiz için İZZET İZCAN gibi bir siyaset izlenmelidir diyen insan sayısı hiç de küçümsenecek bir miktar değildir, her ne kadar da kamuoyu araştırmaların da oranının düşük gösterilse de benim görüşüm farklıdır halkımızın ciddi bir sempatisini kazanmıştır. Artık bu ülkede vatan satma edebiyatı tutmamaktadır, esas olan DÜNYA YA karşı başta AB olmak üzere haklarımızın savunulmasıdır. Tabi ki Kıbrıs RUM halkına karşıda etkin bir mücadele şart onların bizim ile gasp ettikleri devleti paylaşma zihniyeti gelişmemiştir, ondan dolayı çok etkin bir siyasi mücadele ile karşı karşıyayız teslim olmadan ne içe nede dışa. İZCAN buna benzer bir mesaj verdiği ve önce İNSAN söylemi ile de ve emek olarak var olmalı ve teslim olmamalıyız sloganlarının bir etki yarattığını gözlemleyebilirim.

Bizler değerli okurlar yorum yaparken yalınızca halkın nabzını okumaya çalışırız, yanlış da olabiliriz ancak nasıl görür isek de onu da yansıtmaya çalışıyoruz. Kimse ile benim siyasi bir hesabım olamaz benim derdim verimli bir idare, halkına hızlı ve adil hizmet veren bir hükümet. Ulusal davamıza sahip çıkan ancak önce ONURLU İNSAN olgusu üzerinden siyaset yapan güçlü kurumların destekçisiyim. Bizim gidecek başka bir vatanımız yoktur, onun için KKTC ye sahip çıkmalıyız, insanlarımızın daha da umutlu olması yarınlarına güven ile bakması için siyaset yapmalıyız. Yapılan yolsuzluklar, yasadışılıklar, şov hükümetleri, gösteriş budalalarına karşı etkin bir mücadele vermeliyiz bazılarının iplikleri pazara çıkmalı ben yanacak olsam bile temiz toplum için bunu seve seve yaparım.


Bu haber 887 defa okunmuştur

:

:

:

: