NEDEN MEDITERRANEAN GARDEN CENTER?

Mediterranean Garden Center ve Gardena mağazalarımzıı her türlü bahçe alet ve malzemeleriyle donattık. Zirai ilaçlamadan tutun da, aşı macunu, aşı bandı yanı sıra aşı makinesi ithal ettik.
Mediterranean Garden Center ve Gardena mağazalarımzıı her türlü bahçe alet ve malzemeleriyle donattık. Zirai ilaçlamadan tutun da, aşı macunu, aşı bandı yanı sıra aşı makinesi ithal ettik. Bonsai, kaktüs, orkide ve her türlü bitki için gübreli torf, bitki toprağı ve vitamin seçeneği (kalsyum, demir, magnezyum). Bitmedi yeniliklere yenilik ekledik. Yılan, kertenkele ve güvercinlerle ilgili yaşanan sorunları sonlandırıyoruz. Bu hayvanları kovucu malzemeler getirdik. Yabani otlarla mücaleye yeni bir anlayış getirdik. Çevreyi gözeten, doğal yapısını bozmadan yabani otları sökme aletleri getirdik. Çimleriniz, çitleriniz daha güzel görünsün. Bahçerıizde güzel ve keyifli dakikalar geçirebilmeniz için, bahçe bakımını zevke dönüştüren çim biçme ve çit budama alatleri getirdik. Gardena teknelojisi ile bahçeniz güzeleşirken, sizler de keyifli dakikalar geçireceksiniz. Yeni teknoloji sulama malzemeleri, fiskiye ve damlama sistemleri getirdik.
Çiçek, sebze tohumları yanı sıra iklim koşularına uygun az suyla yetinen kikiu, bermuda, black jack, fesluka çim tohumları satışa sunduk. Boy boy, yeşilin her tonunda istediğiniz renkte bahçenize uygun çim bulabileceksiniz. Bunun yanı sıra güzel bahçeler ve mekanlar yaratmaya devam ediyoruz. Yaptığımız bahçelerle müşterilerimizin beğenisini ve taktiríni aldık. Bu takdiri aldığımız 'En İyi Peyzaj ve Tasarım' ödülüyle taçlandırdık. Her zaman için tasarımda 'estetik yeşil' anlayışını ön planda tuttuk. Estetik, yaşanabilir, sürdürülebilir bahçeler tasarladık. Güvencemiz, tecrübemiz ve deneyimli uzman kadromuzla inanıyoruz ki mağazamız Gardena ile sizlere aradığınız hizmeti vereceğiz. Ülkemizdeki büyük bir eksikliği gidereceğiz. Nedir bu eksiklik? Her geçen gün bahçe sayısı artmakta, tohum, ağaç, çiçek çeşitliliği artmaktadır. Bunlara bağlı olarak hazır toprak, gübre ve ilaçlar da getirilmektedir. Ne var ki bir bahçenin bakımını sürdürebilmek için ekipmana da ihtiyaç vardı. Fakat ülkemizde dayanıklı, son teknoloji ürünü çeşitli ekipmanlar yoktu.
Mağazalarımız ile bu eksikliği gidererek, ihtiyaçlara cevap verdik. Bahçe bakımını dayanıklı Gardena ve Husqvarna aletleri ile zevkli hale getiriyoruz. Gardena ürününün en büyük özelliği kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ve yenilikleri sürekli takip eden marka olduğundan ürünleri en son teknolojiye göre üretilmektedir. Örneğin yeni ürünlerinde uzun süre dayanabilen, şarj edilebilen li-on teknolojisi ile üretilen pillerle çalışan çim, çit, çim kenarı ve çalı şekíllendirme makineleri üretmiştir. Uzayabilen yaş, kuru, kalın dala göre çok amaçlı kullanımı olan budama makasları satışa sunulmuştur. Meyve toplama, zeytin sıyırma, çöp toplama aletleri de getirdik. Gardena nın yanında Husqvarna markası ile de iddalıyız. Husqvarna odun makinaları, misinalı tırpanlar, çit makinaları ve el çapa traktörleri ile daha profesyonel bahçe alet ve makinelerini hizmetinize sunuyoruz. Sözün özü bahçe ile ilgili aradığınız her şeyi mağazalarımızda bulacağınızı ve bu ürünleri görüp incelemeniz için Alsancaktaki Garden Centerimize her zaman bekliyoruz.

Bu haber 428 defa okunmuştur

:

:

:

: