YDÜ Hastanesi, Bayramı Hastalarıyla Kutladı.

Kurban Bayramı dolayısıyla Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Başhekim Sevim Erkmen, Halkla İlişkiler Müdürü Peyman Hassoy, doktorlar ve hemşirelerle birlikte hastaları ziyaret ederek bayramlaştı.

Kurban Bayramı dolayısıyla Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan, Başhekim Sevim Erkmen, Halkla İlişkiler Müdürü Peyman Hassoy, doktorlar ve hemşirelerle birlikte hastaları ziyaret ederek bayramlaştı.
YDÜ Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, Savaşan ziyarette yaptığı konuşmasında, “İnsanımızın birlik ve beraberliğini pekiştiren, yardımlaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı, günlük hayatın getirdiği dargınlıkların aşılmasında önemli bir vesile yaratan Kurban Bayramı’nı hastalarımız, doktorlarımız yanısıra bütün çalışanlarımızla birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

SAVAŞAN; HASTA İNSANLARIMIZI HATIRLAMALIYIZ
Bayramların insanları birbirine yaklaştıran, kaynaştıran, yüreklerde sevgiye ve saygıya dayalı, samimi dostlukların gelişmesine, güçlenmesine vesile olan önemli ve değerli günler olduğunu vurgulayan Savaşan, Bayram günlerini kırılan kalpleri onarmak için fırsat bilmeliyiz. Hasta yatağında ziyaretçi bekleyen insanlarımızı hatırlayarak, öksüz ve yetimlerin, kimsesiz ve ihtiyaç sahiplerinin yüzlerinin gülmesine ve ümitlerinin yeşermesine vesile olmalıyız” diye konuştu.
Savaşan hiç kimsenin bayram sevincinin acı ve hüzne dönüşmemesi temennisinde bulunarak, Mübarek Kurban Bayramı’nın milletimize ve ülkemize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diledi.

DR. ERKMEN: BAYRAMI SEVDİKLERİMİZLE BİRLİKTE KUTLAYALIM
Başhekim Dr. Sevim Erkmen de, insanları sevgi ve saygı bağları ile birleştiren Kurban Bayramı’na huzur ve güven ortamı içerisinde girilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, bayramı bütün insanların aileleri ve sevdikleriyle birlikte evlerinde kutlamalarını arzuladıklarını söyledi.


HASTALARDAN DR. SUAT İ. GÜNSEL’E TEŞEKKÜR…
Hastalar da ziyaretler esnasında yaptıkları konuşmalarda, Dr. Suat İ. Günsel’e Kıbrıs Türkü’nü uluslararası standartta hizmet veren böyle bir hastaneye kavuşturduğu için teşekkür ettiler. Hastalar, hastanede bulundukları sürece kendilerine samimi ilgi ve şevkat gösterdikleri için başta doktorlara, hemşirelere ve diğer bütün personele şükranlarını sundular.

Bu haber 34 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER