YDÜ Hastanesi WTM Londra Fuarı’nda temsil edildi

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi, Kuzey Kıbrıs’ın güvenli bir turizm destinasyonu olarak imajının güçlendirilmesi ve turizm markasının uluslararası platformda “Sağlıklı Ülke” olarak algılanması amacıyla, World Travel Market (WTM) Londra Fuarı’na katıldı.

Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Hastanesi, Kuzey Kıbrıs’ın güvenli bir turizm destinasyonu olarak imajının güçlendirilmesi ve turizm markasının uluslararası platformda “Sağlıklı Ülke” olarak algılanması amacıyla, World Travel Market (WTM) Londra Fuarı’na katıldı. YDÜ Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; YDÜ Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Savaşan’ın Dünya’nın en önemli turizm organizasyonlarından biri kabul edilen World Travel Market Fuarı’na Hastanenin Kuzey Kıbrıs şemsiyesi altında katıldığını söylediği belirtilerek, fuarda hastanenin Halkla İlişkiler Müdürü ve Londra Temsilcisi Peyman Hassoy tarafından temsil edildiğine yer verildi.

Savaşan, tarihi, kültürel, turistik zenginlikleri yanısıra kaliteli tesisleri ile YDÜ Hastanesi’nde turistlere verilen sağlık güvencesi sayesinde, Kuzey Kıbrıs’ın turist sağlığı açısından güvenli ve seçkin bir turistik destinasyon olduğu fuar süresince gerek turizmcilere gerekse de ziyaretçilere en iyi şekilde anlatıldığını söyledi.
Savaşan son olarak YDÜ Hastanesi’nin İngiltere’daki yeni faaliyetlerinin önümüzdeki günlerde sağlık, turizm ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katılımıyla Londra’da gerçekleştirilecek bir basın toplantısıyla duyuulacağını hatırlattı.
Bu haber 1 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER