YDÜ Heyeti İsviçre’de

YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel başkanlığındaki heyet, Beş Büyük Kıta Kalite ve Mükemmellik Ödülü’nü KKTC adına almak üzere Dünya’nın önde gelen yönetim ve kalite değerlendirme organizasyonlarından Otherways Kuruluşu’nun düzenleyeceği uluslararası organizasyona katılmak üzere İsviçre’ye gitti.


YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel başkanlığındaki heyet, Beş Büyük Kıta Kalite ve Mükemmellik Ödülü’nü KKTC adına almak üzere Dünya’nın önde gelen yönetim ve kalite değerlendirme organizasyonlarından Otherways Kuruluşu’nun düzenleyeceği uluslararası organizasyona katılmak üzere İsviçre’ye gitti. Yakın Doğu Üniversitesi (Near East Universty Nicosia Cyprus) Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre; Hizmet, yönetim ile tanıtımdaki üstün başarıları ve bugün beş kıtaya ulaşan faaliyetleri dikkate alınarak YDÜ Hastanesi’ne verilecek Beş Büyük Kıta Kalite ve Mükemmellik Ödülü’nü almak üzere Cenevre’ye giden Yrd. Doç. Dr. İrfan S. Günsel, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Savaşan ile Ahmet Çağman’ın KKTC Cenevre Maslahatgüzarı Fatma Arşehit tarafından karşılandığı belirtildi.
GÜNSEL’İN DÜNYACA ÜNLÜ CERN LABORATUVAR’INI ZİYARET ETMESİ BEKLENİYOR
Yapılan açıklamada İrfan S. Günsel ile beraberindeki heyetin Cenevre temasları kapsamında, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) tarafından yürütülen ve ''yüzyılın deneyi'' olarak nitelendirilerek Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) İnovasyon ve Bilişim Teknolojileri Merkezi Süper Bilgisayarının da KKTC adına katkı koyduğu yüksek enerji fiziği laboratuvarını ziyaret etmesinin beklendiği kaydedildi.
Bu haber 52 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER