Magazinci.com’dan ödül almak onurdur

Elif gibi sevmek..Yürüdüğünüz yolu güzelleştirmek,hiç egonuz olmadan ,adım adım ilerlemek,göçüp gitmelerinizde,ülkenize,sevenlerinize onurlu bir isim bırakıp da öylece gidebilmek… Size atılan taşlara çiçek uzatabilmek…Bunu anca elif gibi sevenler başarabilirler.

Elif gibi sevmek..Yürüdüğünüz yolu güzelleştirmek,hiç egonuz olmadan ,adım adım ilerlemek,göçüp gitmelerinizde,ülkenize,sevenlerinize onurlu bir isim bırakıp da öylece gidebilmek… Size atılan taşlara çiçek uzatabilmek…Bunu anca elif gibi sevenler başarabilirler.İstanbul benim yüreğimde anlatılmaz bir sevdadır.Gözümde dünyanın en muhteşem şehirdir.Binlerce yıl ne destanlar yazıldı,ne sevdalar yaşandı,uğuruna sayısız insanlar can verdi.Taşı toprağı altındır dendi,dünyanın dört bir yerinden akın akın insanlar geldi.Sazlarda sözlerde söylendi,sahnelerde ,duvarlarda sergilendi.Öyle büyük bir sevda ki her saniye uğruna güzellikler yaşanır,yaşatır.Magazinci.com 15 yılına girerken geleneksel hale getirdiği internet medyası yılın en iyileri ödül töreni.

Geçtiğimiz günlerde ,10 mart 2015,salı akşamı ,muhteşem bir organizasyonla Sheraton İstanbul Ataköy Hotel de gerçekleşti. Soydan ailesi ve Magazin.com yayın müdürü Metin coşkun her zaman,her etkinliğinde beni yalnız bırakmayan çok değerli insanlar… Bilindiği üzere haziran 2014,ben hiç çocuk olmadım ki,albümlü kitabım ve yönetmen Ziya Tunaçin, Karasaplı Bıçak isimli şiirime çekmiş olduğu klip sanal alemde çok büyük bir başarı sağladı. Bu başarı Magazinci.com tarafından gecede ödüllendirildim, bunun yanı sıra.Yazar Hasan Çakmak birçok kitap yazan yazarın sesli kitabı (görmezler yararına) Kıbrıs’ta bir ilk.

Bir çok sanatçının ,seslendirdiği gibi,benimde yer almam benim için büyük bir onurdu.Bütün bu başarılı çalışmalara bir ödülde Hasan Çalmak’a geldi.Kıbrıs Medyası Magazin sorumlusu Orhan İsmailoğlu her zaman sanatçıların yanına haberden habere koşan,emeğini esirgemeyen başarılı insan. Bir ödül de bu başarıya geldi. Aslında yazacak,söyleyecek o kadar çok şey var ki, az yazmak az konuşmak erdemliktir..
Magazinci.com katkılarından dolayı canımdan çok sevdiğim ülkeme, insanıma üç ödül birden armağan ettiğiniz için hepinize başta Figen ,Nurettin Soydan a milyarlarca teşekkürler ederim. Dilerim her yıl ülkemde büyük başarı sağlayan birçok sanatçım ödüllendirilir.

Sevginin olduğu yerde güller açar,nereden geldiği belirsiz aydınlıklar doğar. Magazinci.com dan birçok plaketler aldım,ödül olarak ikinci ödülüm 2010 ve 2015. Ödüller insanın yürümesine,yol almasına en büyük faktördür.. Yapmış olduğum çalışmalarla Türkiye basım her zaman yanımda. Doğru yolda yürümek insanların karşısına doğru,güçlü insanlar çıkar. Doğrulara sıkı sıkı sarılmak vefalı davranmak bir insanın kendine yapmış olduğu iyiliktir. Hani derler ya su akar yolunu bulur… İstanbul’a gelir de can dostlarımı ziyaret etmez miyim..

Burada kalmış olduğum dört gün dostlarımla birlikte dolu dolu keyifli dakikalar yaşadım. Yeni projelere atacağım imzaları dostlarımla paylaştım fikirleri tartıştım.Yeniden stüdyo çalışmaları,klip çekimleri,yepyeni projelerle ülkem adına adım atım.Yeni heyecanlar bir insanın yaşama gücünü keyiflendirir.. Magazinci.com a tekrar tekrar teşekkür ederim.Sanat hayatım,hasretim,özlemim,heyecanım bitmez,tükenmez,sevdam,yaşama sevincim..

Sizi Seviyorum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 7306 defa okunmuştur

:

:

:

: