Bahçe aletlerinin doğru kullanımı

Yapılmış veya yapmayı planladığınız bir bahçeniz varsa yapacak çok işiniz var.
Yapılmış veya yapmayı planladığınız bir bahçeniz varsa yapacak çok işiniz var. Ama korkmayın çünkü çok çeşitli bahçe aletleri, aksesuarları, kürekleri ve sulama sistemleriyle işlerinizi halledebilirsiniz.

KOMBİ SİSTEM BAHÇE ALETLERİ

Bizde bulunan Gardena kombi sistemde, toprağa sebze ve çiçek ekmenin yanı sıra yolları temizlemek veya çimlere düşen yaprakları toplamak için ihtiyaç duyduğunuz her şey için alet vardır. Kombi sistem, pek çok bahçe uygulamasının kolayca yapılabilmesi için farklı sapları çeşitli aletlerle birleştirmenize olanak tanıyan akıllı bir sistemdir. Örneğin, tek bir sap tırmık, çapa, yol süpürgesi gibi farklı bahçe aletleri için kullanılabilir. Hepsi birbirine mükemmel biçimde uyar. Bir vida yoluyla basitçe tutturma sallantısız, güvenli ve rahat çalışma sağlar

İLAÇLAMA POMPALARI

Güçlü ve sağlıklı bitkiler yetiştirmek için yalnızca iyi bir toprak ve yeterince suya ihtiyacımız yoktur aynı zamanda her zaman toprakta olmayan bazı besinler de vermemiz gerekir. İlaçlama pompaları, gübreyi dağıtmak veya bitkileri korumak amacıyla haşere ilaçlarını püskürtmek için kullanışlı yardımcılardır. Küçük püskürtücüler ele mükemmel oturur ve çoğunlukla ev ve hafif bahçe işleri için kullanılır. Sırta asılabilen ilaçlama pompaları, sırtta kolayca taşınabildiği için daha fazla miktarlarda sıvı püskürtmek için idealdir.

BAHÇE ELDİVENLERİ

Birçok bahçe işi için mutlaka eldiven kullanın. Eldivenler çalışırken ellerinizin temiz kalmasını ve korunmasını sağlar.Mağazamızda bahçedeki her iş için kullanabileceğiniz Gardena eldivenlere sahibiz. Bu eldivenler toksik olmayan çoğunluğu doğal maddelerden üretilmektedir. Doğal olarak eldivenler değişik boyutlarda bulunmaktadır.

BUDAMA MAKASLARI

Bahçenizdeki ağaçlarınız çalılarınız tırmanıcılarınızı budamak için her çeşit kaliteli Gardena Makaslarımız mevcuttur .Her kesim için değişik makas kullanabilirsiniz. İnce dallar ve sürgünler için dal makasları kullanışlıdır. Classic, Comfort veya Premium modelleriyle GARDENA bahçıvanlığa yeni başlayanlardan profesyonellere kadar herkes için ideal ürüne sahiptir.

ÇİT MAKASLARI

Manuel çit makaslarıyla küçük veya hassas çitler kolayca kesilebilir ya da şekillendirilebilir. Kullanışlı makaslar diğer budayıcıların zor girdiği yerlere kolayca girer. Her bahçe farklı olduğundan ve her bahçıvanın kendine özel gereksinimleri olduğundan Çit Makaslarında farklı ürünler bulunmaktadır. Bahçıvanlığa yeni başlayanlar için Classic, modern hobi bahçıvanları için Comfort, iddialı ve yüksek teknolojiyi seven hobi bahçıvanları için Premium.

ŞARJLI ÇİM VE ÇİT KESME MAKASLARI

GARDENA şarjlı Makaslar, çim kenarları ,küçük çitler için ya da çitleri şekillendirmek ve bunlara model vermek için idealdir. Hafif ve kullanışlı oldukları için çitlerin düzeltilmesi ve biçimlendirilmesi tam olarak ve kolayca yapılabilir. Çim alanlarınızdaki çim makinesinin kesemeyeceği kenarları da en hızlı şekilde kesebilirsiniz. Haydi, siz de kendi yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmeye başlayın: Kusursuz ya da etkili bir biçimde kesilmiş çalılar ve daha küçük çitlere şekil verin ; Ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz . Haydi düşünmeden başlayalım İşlerimizi kolaylaştıralım

ODUN MAKİNALARI

Odun makinası denince aklınıza sadece bir ağacın kesimi ve odunun hazırlanması gelmesin. Odun makinalarının budamada da kullanabileceğiniz küçük ama güçlü hafif tek kol kullanım modelleri de vardır. Biz bahçecilerin esas kullandığımız veya kullanmak istediğimiz modellerdir bunlar. odun makinalarında distrübütörlüğünü yaptığımız Husqvarna markası tüm alanlarında iddalı olduğu gibi budama alanında da teknolojiyi sonuna kadar kullanan bir markadır. odun makinasının kalitesi çok önemlidir kullanılan çelik ve plastik sıcağa dayanıklı olmalıdır. Husqvarna bir İsveç yapımı olup İsveç 'in odunundan sonra en ünlü olduğu çeliğinin kullanıldığı bir üründür. Bu yüzdendir ki dünyanın en iyi markalarından biridir. Odun makinasını kullanırken en fazla dikkat etmemiz gereken öncelikli unsurların başında emniyet korunma gelir. Maske eldiven ve gözlük takılması çok önemlidir. Şakası olmayan bir alettir. Odun makinasının iki zamanlı yağının benzine karıştırılması zencir yağının eksiltilmemesi makinayı korumanın yoludur.
Bu haber 167 defa okunmuştur

:

:

:

: