Darbe girişiminde ABD gerçeği

ABD olarak söylerken bizzat hükümet bu işleri ve operasyonları yönetmez, bu tür dış ülkelerde ki operasyonlar CIA işleridir, onlar planlar ve işbirlikçiler ile hayata geçirir.

ABD olarak söylerken bizzat hükümet bu işleri ve operasyonları yönetmez, bu tür dış ülkelerde ki operasyonlar CIA işleridir, onlar planlar ve işbirlikçiler ile hayata geçirir. CIA bütçesi 14.7 milyar dolar korkunç bir rakam, bu tamamı ile dış işlerde kullanılan bir rakam. Bunun diğer bir bölümü ise İLLUMATİ gerçeği, ABD de geniş daire ismini taşıyor ve üst akıl ile de anılıyorlar, peki kim bunlar yeni dünya düzenini kurmak için dünyayı karıştıran şeytan ruhlular.
Bunlar en üstte on kişi ile temsil ediliyorlar, çok zenginler ve bilindiği üzere ABD de bunların başını Rothschilder ve Rockefeller çekiyor. Bunlar kendi düzenlerini de yaratıyorlar 2013 yılında Rockefeller haberimtürk’e vermiş olduğu bir söyleşide 1980 darbesini de onların planladığını, Menderes’in asılmasında da elleri olduğunu itiraf ediyor.
Türkiye çok önemli bir jeo stratejik öneme sahip bir ülke asla bunlar millileşmiş bir Türkiye istemiyorlar, mutlaka işbirlikçiyi para gücü ile elde etmektedirler. Fettulah Gülen bunların maşası dini ve eğitimi kullanarak devletin içlerine iyice sızdılar. Eğer ABD Güleni iade ederse soruşturmada birçok gizli CIA bağlantıları ortaya çıkabilir ABD bunu göze alamaz. Bir ilaç verirler onu bizim elimizde öldürürler ondan sonrada Türkiye’yi suçlarlar. O zavallı bir piyondur emperyalistlerin maşası.
Herkesin merak ettiği bu paralel yapının KKTC uzantısı var mı? TC Büyükelçisi olduğunu söyledi, çeşitli kesimlerde insanlar, iş adamların da kazandığı paranın hesabını veremeyene dikkat çekmek gerekir.
Gezi parkı olayları da bunların planladığı darbe eylemi oldu ve diğerleri balyoz ve Ergenekon, Türk ırkının yeniden doğuşunu andıran ismi yok etmek için kullandılar.
Eğer bu darbe başarılı olmuş olsaydı, Türkiye de on binlerce şehit edilmiş günahsız insanlar ve Türkiye Suriye gibi iç savaşa sürüklenecekti, hedef bölünmüş bir Türkiye olurdu, halk bunu önledi.
Darbe girişiminin kesinlikle tek bir nedeni olamaz çok nedeni vardır, Türkiye’nin istikrarlı bir şekilde büyümesi, bölgede tek güç olması, Suriye sorunun da Rusya ile yapacağı işbirliği, ki Rus savaş uçağının düşürülmesi de bu paralelcilerin işi olduğu kesindir.
Neticede Türkiye ülke menfaatlerini en üst seviyede tutarak ve her an y,ne devletin içine sızma tehlikesi olduğunu bilerek önlemlerini almak zorundadır, istihbarat faaliyetlerine ciddi bir bütçe şarttır, dış istihbarat toplamak strateji kurmak ve gelecek tehlikeyi önlemek için kaçınılmaz bir gerçektir, buna çok yoğunlaşmak gerekir eminim ki Türkiye kurumsal yapı içerisinde ve Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bunu sağlayacaktır Allah güç kuvvet versin her zaman duacıyım.
Bu haber 2876 defa okunmuştur

:

:

:

: