Terör ile Türkiye yıldırılamayacaktır

İstanbul da ki terör saldırısında gerçekler ortaya çıkmıştır, kimlerin yaptığı belirlenmiştir. Düşman belli hedef, Türkiye’nin halkını huzursuz etmek ülkeyi kaosa sürüklemek ve istikrarı bozmak.

Başta Türkiye Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm Türkiye halkına başsağlığı diliyorum.
Onlarca masum insan bu saldırıda hayatını kaybetmiştir ki özelde bu saldırı Türk polisine yapılmıştır. Allah’tan gani gani rahmet diliyorum yattıkları yer nur olsun, yaslı ailelerine sabırlar diliyorum. Yaralılara Allah’tan acil şifalar diliyorum, bir kez daha bu mücadelenin önünde saygı ile eğiliyorum, terör belasına geçit verilmeyecektir.
Bu hain, alçak, menfur saldırı Türk halkını yıldırmayacaktır, seksen milyon nüfuslu bir millete saldırmak ve huzurunu bozmaya çalışmak ve de bunu dünya insan hakları günü olan 10 Aralık’ta yapmak kadar bir şerefsizlik olamaz. Bu terör örgütleri nerelerden besleniyor, her nerelerden ise gün gelecek onları da vuracaktır.
21. Yüzyılın en büyük belası haline gelmiştir, dünya bunu görmeli ve ülkelerinde terör örgütü mensuplarını barındıranlar, derhal onları suç işledikleri ülkelere teslim etmelilerdir. Türkiye tüm ülkelere çağrıda bulunuyor “teröristleri beslemeden vazgeçin” bu çağrıya kulak vermeliler.
Bizler Anavatanımız Türkiye’nin acısını KKTC olarak paylaşıyoruz, acınız acımızdır. Terör guruplarına akan para kaynakları kurutulmalıdır her nereden geliyorsa, dünya ülkeleri buna çare üretmemeliler. Polis devleti mi olmak gerekiyor, evet halkımız güven için de olacaksa polis devleti. Demokrasi özgürlük güzel sözler, peki bunu kötüye kullanalar varsa, onlara da en sert bir şekilde cevap verilmeli.
Bu terör guruplarının inine girilmeli ve tümü yok edilmelidir. Devlet, halkı ile buna muktedirdir. Türkiye’nin büyümesi ve her alanda gelişmesine engel olmaya çalışan bu güçler bunu başaramayacaklardır. Türkiye bir Dünya gücüdür ve bölge de dengedir, bu hain saldırılar dönüp de düzenleyenleri vuracaktır.
Türkiye Cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan, her fırsatta Dünya ülkelerine çağrıda bulunuyor, “teröristleri beslemeyin, gün gelir sizi de vururlar” Türkiye’ye bu saldırıdan sonra kınama mesajları, dünya ülkelerinden geldi. Yeterli mi? Değildir, icraat gerekiyor, başta AB olmak üzere her nerede terör mensubu varsa, suç işledikleri ülkelere iade edilmeliler.
İnsanlığın yaşamına kast etmiş olan bu kan emicilerin işlediği bu suç “İNSANLIK” suçudur.
Bu haber 715 defa okunmuştur

:

:

:

: