Terörden besleneni ve besleyeni Allah yaksın

Kayseri de terör yine hortladı ve askerlerimizi şehit etti, planlı bir şekilde Türkiye güvenlik güçlerine saldırılıyor. Bu herhalde basit birkaç kana susamış terör mensubunun işi olmasa gerek.

Kayseri de terör yine hortladı ve askerlerimizi şehit etti, planlı bir şekilde Türkiye güvenlik güçlerine saldırılıyor. Bu herhalde basit birkaç kana susamış terör mensubunun işi olmasa gerek.
Başta Türkiye cumhurbaşkanı sayın Erdoğan olmak üzere Türkiye halkının başı sağ olsun. Şehitlerimize Allahtan rahmet yaslı ailelerine başsağlığı dilerken yaralı kardeşlerimize de acil şifaları tüm kalbim ile diliyorum. Bu makaleleri yazarken bile canım acıyor, geride kalan aile fertleri yanıyor bu acı karşısında.
Türkiye’nin cefakar halkı biz bu olayları KKTC’den ibretle izliyoruz, canımız yanıyor acınız, acımızdır Allah bu belaları üzerimizden def etsin buna her zaman duacıyız.
Türkiye, bu son on yılda bulunduğu bölgede söz sahibi ve artık oyun kurucu durumuna geçmiştir. Suriye ve Irak konusun da bölge de ağırlıklı söz sahibi olmuştur, askeri teknoloji konusun da çok ilerlemeler sağlamıştır, bir çok silahı Türkiye kendisi üretmektedir. Bu gelişmeler tabi ki Türkiye’yi hedef ülke haline getirmiştir, yıpratmak için terör hortlatılmıştır.
Mutlaka terörü besleyen güçler vardır bu saldırılar bireysel saldırılar olmaktan çok ötededir, ben terör uzmanı değilim ancak bu saldırıların örgütlü saldırılar olduğunu görmekteyim.
Hedef Türkiye de halkın huzurlu yaşamını bozmak, ülkeyi istikrasız hale getirmek, belki de en önemlisi ülke güvenliğini içte ve dışta sağlayan güvenlik güçlerini bezdirmektir.
Eğer sürekli güvenlik güçlerine saldırılıyorsa, burada hedeflenen iç çatışma da olabilir, 15 Temmuz darbe girişimi de bu amaç ile yapılmıştır. Bu saldırıları def etmek için önce birlik ve beraberliğin sağlanması şarttır.
Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan’ın seferberlik çağrısı tam da yerinde bir çağrıdır, bu tehlikelerden arınmanın tek yolu, tek elden mücadele etmektir, bu saldırılar Türkiye halkına ve devletine karşı yapılıyor. Bölgede lider, Müslüman ve laik ülke olan Türkiye de istikrarı bozmaya çalışan kirli yeraltı terör örgütleri ve uşakları vardır, bu yakalananlar artık idam edilmelidir.
Terör 21. Yüzyılın savaş modeli olmuştur, tüm dünya ülkeleri terör ile mücadele etmek zorundalardır. Terörün dini, milleti ve imanı yoktur bu çağımızın en büyük insanlık suçudur, kınıyor ve lanetliyorum.
Bu haber 768 defa okunmuştur

:

:

:

: