2017 de bizi neler bekliyor

Firmaların ürün geliştirme karşısında adeta zamana karşı yaraştığı dönemde gözler dev firmaların 2017 yılında piyasaya süreceği ürünlere çevrilmiş durumda. Teknolojinin her safhasında büyük değişikliklerin beklendiği bir yıl 2017.
Firmaların ürün geliştirme karşısında adeta zamana karşı yaraştığı dönemde gözler dev firmaların 2017 yılında piyasaya süreceği ürünlere çevrilmiş durumda.
Teknolojinin her safhasında büyük değişikliklerin beklendiği bir yıl 2017.

Özellikle hayatımızın neredeyse her safhasında kullandığımız mobil uygulamalar sosyal ağ ve paylaşım siteleri kendileri için büyük değişimler planlıyorlar.
Merakla beklenen yeni teknoloji ürünleri ile ilgili olarak yavaş yavaş açıklamalarda bulunan dev firmalar yeni ürün tanıtımları için MWC (Mobile World Congress) 2017 yi beklemekte.

Cep telefonu üretici firmaların yapmış oldukları sistem ve model değişiklerinin de yer alacağı fuarda beklenti özellikle bu firmalar üzerine yoğunlaşmış durumda.
Mobil iletişim ve veri transferi alanında da yeni teknolojilerin yılı olacak 2017.
Uzmanlara göre bu yıl alışık olduğumuz bir çok protokol ve sistemi rafa kaldırarak yeni sistemlere adapte olacağımız bir süreçteyiz.

Firmalar tam olarak açıklamalar yapmasa da basına sızdırılan bilgiler değerlendirildiğinde özellikle veri transferi ve mobil internet kullanımında dünya çapında köklü değişiklikler yaşanacağı belirtiliyor.

Artan taleplere cevap verebilmek adına yoğun çalışmalar yaşanan bu süreçte Facebook Twitter Instagram gibi büyük paylaşım siteleride kendi sistemleri üzerinde yapmış oldukları yeni uygulama ve değişiklikleri de kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Teknolojinin her safhasında değişimlerin yılı olarak adlandırılan 2017 de yaşanacak gelişmeleri merakla bekliyoruz...

Bu haber 476 defa okunmuştur

:

:

:

: