Tek istediği penisini büyütmekti…

İsveç'te penis büyütme operasyonu geçiren 30 yaşındaki adam hayatını kaybetti. Ameliyat öncesi sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen adamın ölümü tıp literatürüne geçti. Karnından alınan kasların enjekte edilirken tıkanmaya sebep olabileceğini öne sürüldü.
İsveç’te ismi açıklanmayan 30 yaşındaki bir adam penisini büyütmek için gittiği doktorda hayatını kaybetti. Astım haricinde hiçbir sağlık sorunu olmayan adamın, ameliyat sırasında kalp krizi geçirdiğini otopside belirleyen acil yardım ekipleri operasyonun standart prosedürlerinin işlediğini söyleyerek bu ölümün şüpheli olduğunu dile getirdi.

Fakat saygın tıp dergilerinden Journal of Forensic Sciences’ta yer alan bir makale, operasyonda hayatını kaybeden adamın penisini büyütmek için karnından alınan kasların penise enjekte edilirken tıkanmaya sebep olabileceğini öne sürdü.

Dergide yer alan makalede, “Bu kadar basit ve güvenli bir prosedüre rağmen yağ enjekte edilirken genç bir adamın ilk defa öldüğünü düşünüyoruz. Bu operasyonda enjekte edilen yağ vücutta tıkanıklığa sebep olarak kalp krizini tetikledi” ifadesi kullanıldı.

Amerika’nın çok satan gazetelerinden New York Post’ta yer alan haberde, bir prezervatif markasının hazırladığı araştırmaya göre ortalama penis boyunun 15.4 santimetre olduğu vurgulandı.
Bu haber 81 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER