Aşkın ve sevginin gücü

Kıbrıs ADA.Tv. Fahriye Özay ile Renklerin Notaları programı. geçtiğimiz salı her zaman olduğu gibi bir başka, bir okadarda cok güzel bir insanı ağırladı...

Tükenmeyen mürekepler, deli deli esen RÜZGAR lar  olmalı günümüzde  DÜNYA mızda.  Aşk ın Sevginin değerini  hiç bıkmadan anlatmalı. Uğranılan  birçok haksızlıklara rağmen dimdik ayakta durmanın gücünü anlatmalı bütün bu haksılıkları sadece sevginin yenebileceğini anlatmalı...Hayat birçok insana sevebileceği çok güzel kalpler sundu, sevemedi, kalp gözü acıları gördü kimi dile getirebildi, kimi içinde yaşadı, acılarla yoğruldu, zaten öyle acılar vardırki  insan istesede anlatamaz, dile getirilemez, getirilmek istensede  kelimeler yetmez. sadece içinde yaşar.

Aşk yüklü sevgilerin yolu  hissettirilen  emek veren yollardan  geçer, inanmak güvenmek, güvendiği insanın kendisine olan güvenini korumasını ister, bir çok sevgilerin aşkların içinde sevdiğinin,   her insandan farklı olduğunu görmek ister, kendi hayatına koyduğu başka bir hayatın özelliliğini görmek,   yaşamak  ister. Hiç bir insan bir insanla birlikte çıktığı yolculuğunda paramparça olmasını,  parçalara bölünmesini istemez.

Kıbrıs ADA.Tv. Fahriye Özay ile Renklerin Notaları programı. geçtiğimiz salı her zaman olduğu gibi bir başka, bir okadarda cok güzel bir insanı ağırladı...Sevgili Peyman Uzun. Uzun yıllar almış olduğu eğitimin yanında, içinde taşıdığı müzik sevgisi hiç bitmedi .orata okul, lise yıllarında nur içinde yatsın. Sevgili babacığının kendisine almış olduğu akordiyon enstrümanı ile bir çok okul etkinliklerinde sesinin güzelliği yanı sıra akordiyonu ile çok güzel bir renkti ... Üniversite yıllarında Konservatuar okumak istesede sevdalandığı çok kıymetli, şimdilerde biricik eşi, lise.ingilizce öğretmeni olan Sevgili Yaşar Uzun un arzusu üzerine Arkoloji bölümünü bitirerek savaş sonrası Güzelyurt muzesine müdüre olarak görevlendirildi...Çok başarılı olan, sevgili Peyman uzun sanat musikisi korosunda solist. uzun süre verdiği birçok konserler, yapmış olduğu bestelerle halkının kalbinde taht kurdu... Sevgili Peyman Uzun örnek alınacak çok değerli bir insan, aldığı eğitim, birebir yerinde gözlemlediği ülkeler, topluma kazandırdığı evlatlar. sevgi, saygı yüklü bir evliliği. halkına sevdalı, ülkesini çok seven, evinin hanımı, o sevgi yüklü yüreğinde çocuklarına olan bağlılığı koruma gücünü hiç bir kalemin gücü yazmaya yetmez.

Her salı saat 15.30.17. Kıbrıs ADA.Tv. Fahriye Özay ile Renklerin Notaları program yootubu ve kişisel sayfamda ayrıca yayınlanmaktadır www.fb.com/fahriyeozay sizinle birlikte olmak mutluluktur... sizi seviyorum sizi...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 6303 defa okunmuştur

:

:

:

: