Kediciklerin sırrı çözüldü

Adnan Oktar, etrafını saran güzellerine neden ‘Kedicik’ dediğini açıkladı: “Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar.”
Hem kendi programında hem de özel yaşamında birbirinden seksi Kediciklerinden ayrılmayan ve güzelleriyle sık sık gündeme gelmeyi başaran Adnan Oktar, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı. Program esnasında izleyicilerden birisi, etrafındaki birbirinden güzel kadınlara ‘Kedicik’ diye seslenen Oktar’a, “Sizin hanımların ismi neden ‘Kedicik’ merak ediyorum” diye bir soru yöneltti.

Adnan Oktar, “Ben hanım arkadaşlarımızı ‘kedicanım’ diye seviyordum. O zaman bu söylem yayılmaya başladı. Herkes kedileri sevmeye başladı. Ben onları kedi gibi görüyorum. Kedi tatlılığında, kedinin sıcaklığında, kedinin sokulganlığındalar. O yüzden benim kızlarımın adı ‘Kedicik’ oldu” diyerek neden bu şekilde hitap ettiğini açıkladı.
Bu haber 354 defa okunmuştur
  • bu da ... vatandaş yurttaş - 30.09.2017 Bu Adnan Oktar da islamı yozlaştırmak için görevlendirilmiş bir ajan gibi.
  • yorum Sevgi - 28.09.2017 Sn.Adnan Oktar kadını yarım gören bağnaz zihniyetin toplum üzerindeki olumsuz etkisini Kuran İslam``ını yaşayarak ortadan kaldırdı. Onun kadınlara olan sevgisi ve saygısının dünyada bir örneği yok masaAllah. Bu nedenle sevgiyi yaşayamayan ve yaşatamayan insanların onun bu engin sevgisini anlayamıyor

:

:

:

:

DİĞER HABERLER