“Kişisel Gelişim Seferberliği”

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, “çocuklar, gençler ve toplumu geleceğini olumsuz etkileyen risklerin göğüslenmesi” adına, uzmanlar ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği halinde “Kişisel Gelişim Seferberliği” projesi hazırladı.
Komisyondan yapılan açıklamada, “ilkokul öğrencileri, ortaokul, lise ve üniversite öğrencilerini, anne babaları, askerlerimizi ve toplumun tüm katmanlarını içine alacak şekilde planlanmış olan “Kişisel Gelişim Seferberliği” Projemizin yaratacağı pozitif enerjinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin her köşesine yayılacağına inanıyoruz” denildi.

Açıklamada, “Bilinçli Birey Olmak, Kişisel Gelişmişlik Gerektirir” sloganı ile hazırlanan ve Tangör Özgürgün’ün himayelerinde yürütülecek “Kişisel Gelişim Eğitim Seferberliği” Projesinin yarın basın toplantısıyla tanıtılacağı belirtildi.

Basın toplantısının saat 14.00’te Merit Lefkoşa Otel’de gerçekleştirileceği kaydedilen açıklamada, “Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, BRTK, Health Education Center, Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası ve Dance Of Cyprus ve Merit Lefkoşa Otel’in işbirliğinde düzenlenecek basın toplantımıza tüm basın mensupları ve halkımız davetlidir” denildi.
Bu haber 110 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER