KAMYONDAN HAYATA ATLADI

Kullanımındaki kamyonla, bozulan başka bir kamyonu çekmeye çalışan Salim Şanal, çekme demirinin kopup aracının kontrolden çıkmasıyla büyük bir tehlike atlattı
Suna ERDEN

Lefkoşa’da dün aksiyon filmlerini aratmayan bir trafik kazası yaşandı. Hamitköy’de bozulan kamyon aracı çekmeye çalışan 44 yaşındaki Salim Şanal, ölümün eşiğinden döndü. Çekme esnasında kullanımındaki aracın direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü Şanal, çareyi kontrolden çıkan kamyondan atlamakta buldu. Şanal, geri geri gitmeye başlayan araçtan atlayıp canını zor kurtarırken, sürücüsüz kalan araç geri geri giderek bir evin bahçesine daldı. Kazada yaralanan olmazken, büyük bir faciadan dönüldü.

KAMYON EVE DALDI

Polis açıklamasına göre dün saat 13.30 sıralarında yaşanan kaza, Hamitköy'de Hanımeli Sokak üzerinde meydana geldi. Cengiz Küflü’nün yönetimindeki MF 537 plakalı kamyon ile arızalandığı için Salim Şanal, yönetimindeki kamyonla bozulan aracı çekmeye çalıştı. Ancak bu esnada çeki demirinin kopmasıyla Şanal’in kamyonu kontrolden çıkarak geri geri gitmeye başladı.

Şanal, geri giden ve kontrolünü kaybettiği kamyondan atlamak zorunda kaldı. Başıboş kalan kamyon geri geri kontrolsüz bir şekilde giderek Hüseyin Çocuk Sokak üzerinde bulunan Mehmet Mavigozlü'ye ait evin avlusu içerisine girdi ve avlu içerisinde bulunan ahşaptan ambar ile su depolarına hasar verdi. O esnada herhangi birinin kaza mahallinde bulunmaması bir faciayı önledi.
Bu haber 262 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER