Eskiden adı Okan'dı, şimdi Selin Ciğerci

Son zamanlarda sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden olan Selin Cigerci merak edilen hayatını Suna Akyıldız'a anlattı. İşte Selin Ciğerci'nin açıklamalarından satırbaşları...

Gerçek ismim Okan. Türkiye'de sosyal medyada hiçbir şey yapmadan fenomen olmuş ilk kişiyim. 750 bin takipçim var.

Yüzümde hiç estetik yok. Yaptırdığım tek estetik göğüslerime silikon taktırmak ve cinsiyet değiştirme ameliyatı. Ben artık pembe kimlikli bir kadınım.Erkek kardeşim ve babam ameliyat olmamı istemedi. O yüzden evden ayrıldım. 3 yıl annem dışında kimseyle görüşmedim. Sonra onlar da dayanamadı. Bana hiçbir maddi yardım yapmayarak, beni süründürerek vazgeçirmeye çalıştılar.

Erkek kardeşim ve annem “Artık gel. Biz sana bir ev tutalım” dedi. Annemden aldığım harçlıklarla ameliyat oldum. Ameliyattan sonra ailemden herkes başımdaydı. Babam 2 gün sonra geldi.

Ameliyattan sonra ünlü bir sevgiliniz oldu mu?

Evet birlikte olduğumuz haberi çıkan o Beşiktaşlı futbolcu.

Peki sevgili listenizde siyasetçi var mı?

Evet belediye başkanı var. Kesseler adını söylemem. İlişkimiz bitti ama dostluğumuz sürüyor, insan olarak çok seviyorum.

 

Milletvekili sevgiliniz oldu mu?

Milletvekili de var... Sizde de yok yokmuş! Bakan da var derseniz şaşırmayacağım! Bakan yok! Ameliyat olmadan önce milletvekili adayı olup şimdi milletvekili olan biri var. Benim samimiyetime güveniyorlar. Birçok erkeğin içinde bu fantazi var. Nasıl olduğunu merak ediyorlar.

Nasıl yaklaşıyorlar?

Birçoğu bilmeden tanışıyor. ‘Çok güzel kadın' diye. Ama artık son haberlerden sonra sağır sultan bile biliyor. Ben de söylüyorum durumum böyle böyle diye.

Bu haber 156 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER