Devlet üretme çiftlikleri kapalı zarf yöntemi ile satış yapacak

Devlet Üretme Çiftlikleri, 20 baş tosun, 10 baş inek, 100 baş erkek oğlak, 100 baş erkek kuzu ve 15 baş koyunun kapalı zarf yöntemi ile canlı ağırlık üzerinden satılacağını duyurdu.
Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi tarafından yapılan yazılı açıklamada, ihale için tekliflerin en geç 24 Ocak Çarşamba günü saat 11.00’e kadar Çiftlikteki teklif kutusuna atılması gerektiği kaydedildi.

“Şht. Doğuş Uran (MARGO)” adresinde yer alan çiftlikteki kutuya geç gelen tekliflerin dikkate alınmayacağı belirtilen açıklamada, tekliflerin KDV’siz olarak verilmesi gerektiği, idarenin herhangi bir teklifi kabul etmek zorunda olmadığı, ödemelerin peşin (nakit) veya banka teminatlı çekle yapılacağı, ihaleyi kazananların hayvanları en geç 31 Ocak Çarşamba gününe kadar alması gerektiği, hayvanların belirtilen tarihe kadar alınmaması durumunda ihale kararının iptal edileceği de yer aldı.

Kasaplık satışına sunulan ineklerin Çömlekçi, diğer hayvanların ise Şht. Tğm. Doğuş Uran (MARGO) ve Ercan Çiftliği Keçicilik Ünitesinde görülebileceği de ifade edildi.
Bu haber 630 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER