Allah Türk ordusunu muzaffer kılsın

Suriye de terör odakları Türkiye’ye karşı ABD tarafından uzun bir zamandır silahlandırılıyor, binlerce tır silah ve cephane ABD tarafından terör guruplarına Türkiye’ye karşı kullanılsın diye verildi.

Suriye de terör odakları Türkiye’ye karşı ABD tarafından uzun bir zamandır silahlandırılıyor, binlerce tır silah ve cephane ABD tarafından terör guruplarına Türkiye’ye karşı kullanılsın diye verildi. ABD önce Irak’a müdahale etti, iki milyon insanın savaş ve sonrasında ilaç eksikliğinden öldüğü biliniyor. Ölümler ve istikrarsızlık hala daha devam ediyor. Irak’a müdahale gerekçesi kimyasal silahların olduğu iddiası idi, ondan sonrada kimyasal silah olmadığını pişkin pişkin açıkladılar. Hayatını kaybeden milyonlarca insanların arkasında başta BM olmak üzere kimse durmadı, insan hakları savunucusu olan batı bizzat insan hakları ihlalleri yaptığı açık.
ABD bu defa gözünü Suriye’ye dikti orasını karıştırdı, terör guruplarını yıllardır besliyor, ancak hedef Türkiye. Sınırımızda Türkiye’ye saldırtmak için terörü besledi, geçtiğimiz yıllarda da ülkemizi kana buladılar. Arkadan da başarısız FETO darbe girişimi oldu 250 kardeşimizi şehit ettiler. Türkiye bu son on yıl içerisin de özellikle askeri alanda çok ciddi gelişmeler sağladı ve büyüdü, İHA’LAR çok önemli ve doğru bilgileri sağladı. Ordumuz istikrarlı bir hükümet yönetimi ile güçlendi, bunu görmemek için kör olmak gerekir. Türkiye cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve Türkiye’nin gücü ile Afrin konusunda bugün ABD geri adım attı ve “biz Türkiye sınırında terör ordusu kurmuyoruz” açıklamasını yaptı. Türkiye eski Türkiye değildir, bize karşı olan tehditleri görüyoruz ve anında önlemini alıyoruz, bu uğurda çalışanlardan Allah razı olsun. Türk ordusu Afrin’e girecek ve orada tehdit olan terör guruplarını yok edecek, yapılan açıklamalar bu doğrultuda. Savaş’ın kötü olduğunu çok iyi biliyorum, ancak bize karşı tezgahlanan planların da bozulması için siyasetin yeterli olmadı an silahlı mücadele şart
oluyor. “ALLAH ORDUMUZU KORUSUN VE MUZAFFER KILSIN”
KKTC de hükümet arayışları devam ederken, dış etken ve tehditler de göz ardı edilmemeli. Anavatan, yavru vatan ayrılmaz bir parçayız, beyler batının ve emperyal güçlerin üzerimizde planlanan oyunları vardır. Gözümüz açık olsun KIBRIS hassas bir jeo tratejik konumda elletmeyiz. Gelişmeleri merak ile bekliyoruz, TANRI bizi korusun, TÜRK askerinin başarısı için binlerce kez duacıyım.
Bu haber 1201 defa okunmuştur

:

:

:

: