Bruno’nun tarlası

Slovakya birliğinden, 68 yaşında bir bayan arkadaş anlatıyor
Slovakya birliğinden, 68 yaşında bir bayan arkadaş anlatıyor:
Bruno Groıng arkadaş çevresine 211 yılında katıldım. O zamandan beridir de bir çok etkinliğine katılıyorum. Ayni zamanda da çok görevler aldım. Şifalar aldım ve görevlerim dolayısıylada çok seyahat etmekteyim.
2013 yılında yine Bruno Gronıng etkinliklerine katılmak için planlar yaptım ve bankadaki paramın bunları karşılayabileceğine karar verdim. Fakat oturduğumuz binaya tamiratlar yapılmıştı ve yönetici bizleri toplantıya çağırarak her evin 1200 Eura ödemesi gerektiğini söylüyordu. Zaten bankadaki param da aşağı yukarı o kadardı. Bunu ödersem etkinliklere katılamıyacaktım. Bunu da ödemem gerektiğinin bilincindeydim.
Oturup einstellen yaptım. Tanrıdan ve Brunodan yardım istedim. Sonra oturup bütün isteklerimi bir mektuba yazdım ve Bruno'nun resminin altına koyarak, ona teslim ettim. Gidip bir piyango bileti aldım ama kazanamadım. Bunun üzerine bu konuda düşünmeyi bıraktım ve tamamen Tanrının izni ve kabuluyla, Bruno'nun bana yardım etmesini isteyerek tamamen onlara teslim ettim. Artık benim yapacağım bir şey yoktu.
Çarşamba günü alışverişe gittim. Bir mağazada *Her şey bir Eura* diye bir yazı gördüm. Bir ikinci el mağazasıydı. İçeri girdim. Bazen çok güzel şeyler olabiliyordu. Yün bir etek aldım. Eve gidince denedim ve bana kısa olduğunu gördüm. Nasıl uzatabilirim diye bakmaya başladım. Kemer kısmında dikilmiş 2 çubuk vardı. Ne olduğunu anlayamadım ve çıkardım. Sonra gördüm ki, iki ayrı para rulosuymuş. Böyle kağıt para daha önce hiç görmemiştim. Bankaya götürdüm ve bana bunların karşılığında 1302 Eura verildi. Çok sevinmiştim. Herşey hallolmuştu. Bunun için de Allah'a ve Bruno'ya çok teşekkür ettim ve minnettarlığımı bildirdim.

Avusturya'dan bir arkadaş anlatıyor:
Fasulye ekmeye karar verdim ve ayni bölgede olan 4 tarlayı da ekmek için tohum aldım. 2012 yılından beri Bruno Gronıng arkadaş çevresindeydim ve sürekli resimlerinin de iyi etkiler yaptığını duyuyordum. Şimdi tam zamanıydı, bunun farkını görebilirdim. İnanıyordum ama ne kadar fark edebileceğini de açıkcası merak ediyordum. Tarlayı ekmeğe başlamadan, oturup Einstellen yaptım ve bitkilerimin iyi büyümesini ve ürünün de iyi olmasını diledim. Sonra da tarlanın bir yerine Bruno'nun bir resmini gömdüm.
Sırasıyla diğer tarlalarımı da ektim ve daha sonra neler yapmam gerekirse hepsine de ayni şekilde uyguladım. Tarlaların verimliliği neredeyse eşittir. Çünkü bir önceki hasatta nerdeyse her tarladan ayni miktarda ürün almıştım. Biliyordum, çünkü ilk seferim değildi. Nisan ayında ekmiştim. Temmuz ayında tarladaki bitkileri gören herkes, ilk ektiğim, ( Bruno'nun tarlası) tarladaki farkı görüyordu. Diğer tarlalardaki bitkiler kalça hizama gelirken, Bruno'nun tarlasındakiler 1.85 metre boyundaydılar.
Hasat zamanı geldiğinde de, bizim bölgenin verim oranı 2500 kg iken, Bruno'nun tarlasından 4000 kg verim aldım. Şimdiye kadar hiç bir zaman böyle bir farkla karşılaşmamıştım. Hatta bu tarladan normalde daha düşük verim aldığımı bile söyleyebilirim.Yüce Tanrıya ve Bruno Gronıng'e teşekkür ederim.

Benim bu öğretide anlattıklarım, her insan içindir. Hangi milletten, hangi dinden olursa olsun, ister fakir olsun ister zengin. Benim için her insan aynidir.. Ne ten rengi önemli, ne de ana dili. Nereden gelirseniz gelin, ben hiç kimseye, eğer benden yardım istiyorsa, sadece yardım değil, şifa da istiyorsa, ne dinini sorarım, ne de milletini.
*Güven ve inan ,İlahi Güç, yardım eder, şifa verir. Kim benim yardımımla sağlığına kavuşmanın büyük şansını yaşadıysa, o her zaman için en derin kalbinden Allah'a teşekkür etsin. Ben de O'nun sadece bir kuluyum.


Düşüncelerin hayatını, yönlendiriyor. Eğer bedenin içinde düzen oluşursa,bedenin etrafında da düzen oluşur. İyiliğe olan inanç, İlahi Düzenin temelidir.
Sakin kalırsanız eğer, o zaman sukuneti içinize alırsınız ve bedeninize, ona ait olanı verirsiniz. Bedeninize daha fazla dikkat edin, her gün her saat, her dakika ve her saniye dikkatiniz bedeninizde olsun.
Bu haber 552 defa okunmuştur

:

:

:

: