Güven ve inanç

Hayatımızın bir anlamı olduğunu bilmek çok güzel. Bruno Groning Arkadaş Çevresindekilerin de bunu anlamaları ve onun öğretisi ve örneği doğrultusunda yaşamaya özen ve gayret göstermeleri çok güzel.
Hayatımızın bir anlamı olduğunu bilmek çok güzel. Bruno Groning Arkadaş Çevresindekilerin de bunu anlamaları ve onun öğretisi ve örneği doğrultusunda yaşamaya özen ve gayret göstermeleri çok güzel.
İlahi bağlantıda olmakla birlikte sayısız imkan oluşmakta! İlahi Güç ve iyiyi istemekle nelere erişebiliriz.? Artık hiç bir şey imkansız değil. Muhteşem şifalar ve yaşamın her alanında yardım şeklinde olağanüstü mucizeler gerçekleşiyor.! İlahi Güç sınır veya engel tanımaz. Sadece her iki taraftaki insanların kalblerini ısıtır ve böylece kültürler, dinler, ve renkler arasındaki farklar kaybolup önemsizleşir.
Gerçek gitgide aydınlanıyor ve zamanla tüm insanlara ulaşıyor. Her insanın kalbi olduğuna göre, insanlar hayatta asıl konunun ne olduğunu zamanla hissetmeye başlıyor. İlahi bağlantı, doğru kararları vermemizi sağlıyor. Kendimiz için doğru olan ve herkesin ve bütünün yararına olan doğru kararları.
Sevgili Grete Hausler kendi yaşantısıyla bunları bize göstermiştir. Kendi kendine hiçbir karar vermeyip, sürekli İlahi bağlantı içinde yaşamıştı.Aksi takdirde Arkadaş Çevresi nasıl bu kadar genişler ve güçlenebilirdi. Bu, tüm dünyada sadece gönüllü olanların çalışmalarıyla aktif olan, en önemli yasası insan sevgisi ve diğer kişiye saygısı olan bir organizasyon oldu.
Arkadaş Çevresindeki kişilerin birbirleriyle olan ilişkilerinde, çalışmalarında ve bu çevreye hakim olan düşünce değerleriyle, her kişi kendi başına iyiyi istemenin, bedensel sağlık ve yaşam için ne denli ayırtedici bir unsur olduğunu anlıyor. Bu nedenle İlahi yasaları yok saymak artık uygun değildir. Şimdiki zaman, Bruno Groning öğretisinin dünyaya yayılma zamanıdır. Onun sözleri, her zaman her yerdedir. *Sefalet en çok neredeyse, Tanrı orada en yakınındadır.* Yardım oradadır. Bizler de tüm kalbimizle rica edip, bu sefaletin yakında sona ermesi için, Einstellen yaparakdestek verebiliriz. Ne mutlu bize ki, elimizde böyle güzel bir öğreti var.
Her gün İlahi bağlantıyı rica etme şansını kullanalım. Biz istersek bağlantı gerçekleşir. Ancak bunun yanı sıra, bizlere verilen sevgi dolu tavsiyelere, bilgilere ve çok şükür tam zamanında gelen uyarılara her zaman açık olmalıyız. Bunun için de içsel sükunet birinci şart. Bizi dinlemeye her zaman açık olan ve bunun böyle olduğunu bize her zaman gösteren Bruno arkadaşımızla daima konuşalım.
*Güven ve İnan. İlahi Güç, her zaman yardımeder ve iyileştirir.*Kalbimizde onun bu sözüyle hayat yolunda cesurca yürümeye devam edebiliriz. Artık sadece bu İlahi Rehberlikte olmayı isteyelim ve orada kalalım ki, hep mutlu ve iyi enerjiyle dolu olalım. Şükredeli, teşekkür edelim ve sürekli olarak bu eserin büyümesine yardım edelim.

Bu haber 564 defa okunmuştur

:

:

:

: