Zeytin Dalı harekatı 45. Günün de.

Türkiye tek yürek olup, terörün kökünü kazımak için son on yılların en büyük askeri operasyonunu gerçekleştiriyor Allah Türk silahlı güçlerinin yar ve yardımcısı olsun.

Türkiye tek yürek olup, terörün kökünü kazımak için son on yılların en büyük askeri operasyonunu gerçekleştiriyor Allah Türk silahlı güçlerinin yar ve yardımcısı olsun. Türk’ü, Kürt’ü, Laz’ı, Zaza’sı, Çerkez’i, Türkmen’i, ÖSO ve daha birçok silahlı unsurlar Afrin bölgesinde teröre karşı muazzam, atak bir harekat düzenliyor. 45. Günde Türk silahlı güçleri 2600 den fazla terör mensuplarını etkisiz hale getirdiler, operasyon çok dikkatli ve ağır adımlar ile hareket ediyor, bölgeler tek tek terörden temizleniyor.
Bu operasyonlarda şehitlerimiz var Allah’tan gani gani rahmet ve yaslı ailelerine başsağlığı diliyorum. Konu vatansa gerisi teferruattır diyor harekata katılan tüm Mehmetçiklerimiz.
Türk ordusu, başkomutan Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde emparyalizme karşı kuzey Suriye’de ve özelde Afrin bölgesinde Dünya’nın şaşkınlıkla izlediği başarılı bir savaşı yürütüyor. Bu harekat ile Türkiye, kendisine yönelecek olan belki de ikinci bir darbe girişimini de önlemiş olacaktır. 15 Temmuz 2016 da gerçekleşen darbe girişimin de hiçbir şey olmaz derken Türk milletinin lideri Erdoğan ile birlikte bir tarih yazarak, bölünme girişimini önlemiş oldu.
Türkiye sınırında ABD’NİN oluşturmak istediği 30.000 kişilik terör ordusuna karşı çok sert ve ilkeli bir duruş göstererek, bu harekata başladı ve çok yakın zamanda da KIZIL ELMAYA ulaşacaktır.
ABD Suriye de istediğine ulaşamadı, emekli CIA başkanı “karşımızda olan Türk ordusudur” sözü ile kararlı bir milletin yapabileceğini kendi ülkesine anlatmaya çalışmıştır anlayana.
Ne kadar acıdır ki KKTC de ciddi sessiz bir izleme vardır, onu da geçtim her gün Türk ordusuna, Türkiye CB’NI ve diğer yetkililere hakaretler yapıyor bazı malum kişiler ve KKTC hukuk sistemi yalınızca izliyor. Duyarlı halkımız bu olanlarda çok rahatsız, KKTC halkı nasıl da bu kadar duyarsız oldu diye de sitem eden çok insanımız vardır.
Tüm kalbim Anavatan’ım ile birlikte atıyor, savaşan Mehmetçiğimize dualar ediyoruz Allah onlar ile birlikte olsun, ancak Kıbrıs da neler olabileceğini de takip ediyorum. ABD ye asla güvenmiyor, Suriye de başaramadığını burada iç karışıklık ile de başarmasına izin vermeyeceğiz. Ne kadar üzücüdür ki ABD, AB ve diğer emperyalist güçlerin KKTC de uşakları vardır.

Bu haber 825 defa okunmuştur
  • Doğru Tespitler Ali Çakır - 06.03.2018 Yazdıklarınız çok doğru.Vatan Hainlarine yönelik sert hukuki önlemlerin bir an önce düzenlenmesi ve uygulanması gerekliliği zaruridir.

:

:

:

: