İlahi düzen

Şimdi sizlere yaşanmış bir Şifa dan bahsedeceğim: Sol tarafta Felç, konuşma bozukluğu, beyin kanamasından sonra depresyon, nasıl şifalandı? Kendi ağzından dinliyoruz:
Şimdi sizlere yaşanmış bir Şifa dan bahsedeceğim: Sol tarafta Felç, konuşma bozukluğu, beyin kanamasından sonra depresyon, nasıl şifalandı? Kendi ağzından dinliyoruz:
*Hayatımda hiç ara vermeden, hiç dinlenmeden çalıştım. 2004 yılında değer verdiğim bir yakınım vefat etti. Depresyona girdim. Tansiyonum yükseldi. Daha önce tansiyonum düşüktü. Ayni yılda hastanenin iç hastalıkları bölümüne yatırıldım. Şikayetlerim çoğaldı: baş ağrıları, baş dönmesi, sol kol ve bacağın uyuşması, stres yaşadığımda, kalbim sıkışıyordu, hareket ettiğimde nefes darlığı çekmeye başladım. Daha ağır ilaçlar verildi, ama her hangi bir iyileşme hissetmedim.
Kasım 2006’da felç oldum. Sol kolumu ve sol bacağımı birden hareket ettiremez olmuştum. Konuşmam da bozulmuştu. Başım çok ağrıyordu ve dönüyordu, mide bulantısı çekiyordum, uyku düzenim bozulmuştu. Hastahanenin nörolojik bölümüne kaldırıldım. Yüksek tansiyon ve başımda kan dolaşım bozukluğu teşhisi koyuldu. Beyin kanaması bundan kaynaklanıyormuş.
Tedavi olarak: masaj, fizyoterapi yapılıyordu. Bir ay boyunca hastanede tedavi gördüm. Durumum biraz düzeldi, yavaş yavaş kalkabiliyordum, biraz daha net konuşabiliyordum, ama yürürken sol bacağımı sürüyordum. Sol kolum ve sol elim hiç hareket etmiyordu.
Eve gönderildim ve aile doktorum beni takip etmeye başladı . Tansiyon için ilaç alıyordum. Hareketlerim kısıtlıydı. Yıkanamıyor, saçımı tarayamıyordum, giyinemiyordum. Kızım ve yakınlarım bana yardım ediyorlardı. Yalnız yaşadığım için, tekrar bağımsız olmak zorundaydım. Kendi işlerimi kendim yapmalıydım. Sağlık durumum çok yavaş düzeliyordu. Her şeyi sağ elimle yapmak durumundaydım. Sol kolum sadece sarkılı, eğri bir biçimde duruyordu. Çamaşır yıkamak, bana çok ağır geliyordu. Elime aldıklarımı düşürüyor, kırıyordum. Sol bacağım bükülmüyordu.Taşıma araçlarında midem bulanıyor, merdiven çıkarken çok ağrı çekiyordum. Bu durumdayken, Bruno Gronıng Öğretisi kulağıma geldi.
Kızım, Bruno Gronıng Belgesel filmini görmüş, benim de görmem gerektiğini söyledi. Öğretiye Giriş gününü saatini öğrendi ve 31 Ocak 2009 da Bruno Groning Öğretisine Giriş yaptım.
Giriş konuşmasında çok farklı bir his hissettim. Sevinç, tüm bedenimde bir titreşim ve bacağımda hafiflik oluştu. Çok keyifliydim. O zaman henüz bilmiyordum bunun İlahi Güç (Heilstrom) olduğunu.
1 Şubat 2009 da ilk defa Birlik Saatine gittim. Yürümek sanki bana daha kolay geliyordu. Salon ikinci kattaydı, üstelik merdiven çok dikti. Başta, yukarı çıkamayacağımı zannettim, ama bir güç bana yardım etti. Zorlukla ayağımı yukarıya çekerek çıktım. Oradaki arkadaşlar bana o kadar sevgi dolu baktılar ki, tam da doğru yerde olduğumu düşündüm. Birlik Saati sırasında titreşim hissettim. İlk önce çok sıcaktı, sonra soğuktu ve başımın etrafına bir halka yerleştirilmiş hissi vardı. Bütün bedenim titriyordu. Birlik Başkanı ve arkadaşlar, aldıkları şifalardan bahsediyorlardı. Ben de şifalanacağıma inanıyordum. Birlik Saatinden sonra, engelsiz bir şekilde indim. Sol bacağımın da sağ bacağım gibi emin bir şekilde yürüdüğünü fark ettim. Sevinçten uçacaktım sanki, artık tamamen şifalanacağıma emindim.
O zamandan beri, düzenli Einstellen yapıyorum. Mart ve Mayıs 2009 da da toplantılar oldu ve ben her seferinde Regelunglar ( iyileşme süreci) yaşadım. Arkasına Belgesel Filmi de görebilme imkanım oldu ve ben tamamen sağlığıma kavuştum. Bütün engellerimden kurtuldum. En büyük doktor olan Tanrıma ve Arkadaşımız Bruno Groning’e, bu muhteşem şifalar için çok teşekkür ediyorum.*


Bu haber 676 defa okunmuştur

:

:

:

: