GUINNES Rekorlar kitabına giren. Kıbrıslı Türk 'AYCAN KEMAL'

Her insanın içinde tarifi imkansız olan yetenekler vardır., O yeteneklerin gün ışığına çıkması kişinin becerilerini farketmesi ile bağlantılıdır.

Her insanın içinde tarifi imkansız olan yetenekler vardır., O yeteneklerin gün ışığına çıkması kişinin becerilerini farketmesi ile bağlantılıdır. Büyük bir sevda Aşk ile becerilerini gün ışığına çıkaran bir güzel yürek...Dünyalar güzeli, Aycan Kemal. Kıbrıs kökenli...Yıllar önce bir çok Kıbrıslı türk gibi SAVAŞLARIN getirdiği acımasızlıkla göç durumunda kalan, ailenin, kurtuluşunun, bir evladı... Aycan Kemal, İNGİLTERE 'de Dünya ya geldi çok yetenekli bir babanın annenin evladı, ve üç kardeşten bitanesi,kendinden büyük olan et tırnak gibi biricik ablası Aynur. en küçükleri, (merhum) Yeliz...Babası Saz üstadı Orhan Kemal, annesi Aliye Kemal..Genlerinde taşıdığı yeteneğini içindeki uçsuz bucaksız arzusunu,.saç tasarım sanatına taşıyarak rekorlar kitabına imza attı...Bir Kıbrıs lı Türkün başarısı...Bu başarı sadece kendi kariyer başarısının hikayesi değildir...Tüm Dünya çapında bir çok insanın örnek alacağı bir kariyerdir...GUİNNES Dünya rekoru sahibi. 29 Mayıs 2011..düzenlenen en hızlı saç örneği. Ve takiben bu uğurda aldığı ödüller, 2013, 2014, 2015 ,2016, 2017, daha nce sayamayacağım ödüller...Tarifsiz Uluslararası,dergilerde,gazetelerde,sık sık kendinden söz ettiren bir güzel yürek.. 'Yasmin Samuel' ın şovu' adlı bir gazeteci, tarafından yazılmış bir yazıyı sizinle paylaşmak istedim...Yeni reality show ekstrem saç savaşları na bayılıyorum. Kanepede rahatça oturmak, her şeyin eleştirmeni olabilirim ama jüri ilk programdan itibaren benim için sorun teşkil ediyor.
Bu, teknik, yenilik, beceri, yaratıcılık ve orijinallık, önce hiç görülmemiş bir yetenek karşımızda...Bu yarışmalarda birbirinden yetenekli yarışmacıların arasından herzaman, bir yıldız gibi farkedilen bir ışık..Aycan Kemal. Güzelliği, yeteneği, mütevaziliği, kişiliği, ile örnek alınan çok güzel bir insan..Yanında çalıştırdığı elemanlarını bir dost bir arkadaş olarak gören, yetiştirdiği öğrencileri ile gurur duyan o tertemiz kalbini anlatacak henüz bir kalem üretilmedi...Bir insanın güzelliği ve yetenekleri genlerinden kaynaklanan, bir pınar gibi Akar ve deniz derya olur...Sizi Seviyorum...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 7282 defa okunmuştur

:

:

:

: