İlahiye giden köprü

Ben 2011 Kasım ayında, Bruno Groning Öğretisi ile tanıştım. Ancak o zaman Einstellenle tanıştım ve bunun, İlahi İle bağlantı kurup, istek oluşturup yaratmak olduğunu anladım.
Ben 2011 Kasım ayında, Bruno Groning Öğretisi ile tanıştım. Ancak o zaman Einstellenle tanıştım ve bunun, İlahi İle bağlantı kurup, istek oluşturup yaratmak olduğunu anladım. Bu benim için çok yeni bir kavramdı. İlahiye bu kadar kolaylıkla ulaşabileceğimi ve dileklerimin oluşabileceğini, hiçbir koşul ve beklenti oluşturmadan, sevgi ve huzurla İlahiyle bağlantı kurmak ve Allahtan, hiçbir şekilde korkmadan, yanlış yaptığımı düşünmeden, koşulsuz sevgiyle, bağlanmak, hiç tatmadığım bir duyguydu.
Bizlere, doğumumuzdan itibaren, Allahın varlığı, cezalandırıcı ve korkutucu olarak anlatılıyordu. O yüzden de, bir tarafım Allahı sevip inanırken, bir tarafımda yanlış yaparsam, beni sevmeyecek, beni cezalandıracak diye de korkuyordu. İşin en korkunç yanı da, gerçekten neye kızabileceğini, neyi yapmamamız gerektiğini açık ve net bilmeyişimizdi. Evet bu konuda bir şeyler söyleniyordu, ama gerçekten her an, neyi yapmaya niyet edersem, bir taraftan da düşünüyordum, acaba günah mı, yanlış mı? Üstelik bazı şeyleri de annemize, çevremize sorarak öğrenme şansımız yoktu. Çünkü sorduğumuz zaman da, *Çocuklar böyle şeyleri konuşmaz.* diyerek susturuluyorduk. Bizim zamanımızda her bilgiyi bulabileceğimiz çok fazla şansımız da yoktu.
İşte bu duygu ve düşüncelerle, kırklı yaşlara kadar geldim. Düşünün ki, bu yaşa kadar, çocuk yaşlardan genç kızlığa adım atıyorsunuz, evleniyorsunuz, çocuk yetiştiriyorsunuz. Dolayısıyla da, siz de bildiğiniz kadarıyla, çocuklarınızın sorularını cevaplıyorsunuz.
Neyse, böylece, doksanlı yıllara kadar sürdü. Kişisel Gelişimle ilgili bilgiler, Kıbrısa gelmeye başladığında, herhalde ilk katılanlardanım. Zaten kendime zaman ayırmaya başladığımda, önce kitaplarla, sonra eğitimlerle, hep sorularıma cevaplar aradım. Birçok eğitim almama rağmen, hep eksikliğini hissettiğim bir şeyler vardı.
Ta ki Bruno Groning Öğretisiyle tanışayım. Bu Öğretiyle, taşlar yerine oturdu ve ben ne istediğimi anladım. Demek ki, benim beklediğim ve ne olduğunu kestiremediğim bilgiler buradaydı. Daha önce de İlahi Enerjiyi hissediyordum, ama koşulsuz sevgiyle, nasıl istek oluşturup, yaratım yapabileceğimi bilmiyordum. Allah'ımın izniyle, Bruno Groning benim hem öğretmenim, hem Rehberim, hem arkadaşım, hem sırdaşım oldu. Başkalarına soramadığım sorularımı, söyleyemediğim konularımı ve ne yapmam gerektiği ile ilgili bilgileri, İlahiyle bağlantıyı nasıl kuracağımı, bu Öğreti bana gösterdi. İlahiden aldığım destekle, Heinstrom (İlahi Enerji) alarak birçok yardım aldım ve şifalandım.
Bu gün, dünyanın her tarafındaki pek çok arkadaş, onun Öğretisinin ve Heilstrom'un insanları şifalandırdığının farkındadırlar. Bruno Groning şöyle diyor.*Şimdi inanıyorum ki, insanlara mutlak gerçeği söyleme sırası bende. Bu öğreti her eve, hatta her kalbe girmeli. İnsanlar bu şekilde Tanrıyla bağlantı kurarak, kendilerini bulacaklar. Gerçeği görecekler. Tanrıyı arayan her kişi, bu dünyadaki varlığının ve yaşamının anlamını kavrayabilmesi için, her şeyin başladığı yere, Kaynağa bağlanarak, gerçeğini anlayabilir.*
Bruno Groning, İlahinin ona verdiği görevle, İlahi Ülkeye, Kaynağa giden köprüyü, yaşayan her canlı için tekrar inşa etti. Öğretisindeki sözcükler, bu yolu arayanları bu köprünün üzerinden, İlahi Ülkeye taşıyor.
Bu yolda minnet duyarak, Bruno Groningle birlikte devam etmek istiyorum. Gerçek bir kılavuz olarak görevlendirilen ve bu dünyanın, bizim için bir hayat okulu olduğunu fark ettiren, bütün sınavlarımızda, elimizden tutan, bize destek olan, şükürler olsun ki, Yüce Rabbimin de izniyle yanımızda olan, Arkadşımıza teşekkürler.

Bu haber 400 defa okunmuştur

:

:

:

: