24 Haziran kader seçimi

Türkiye 24 Haziran günü bir kader seçimine gidiyor, Allah ve millet ERDOĞAN’IN yardımcısı olsun.

Türkiye 24 Haziran günü bir kader seçimine gidiyor, Allah ve millet ERDOĞAN’IN yardımcısı olsun.
Türkiye yeni sistem ile yönetilmek için sandık başına gidiyor. AKP’İN 16 yıllık iktidar döneminden sonra, yeni sistemi referandum da onaylayarak seçime gidiyor. Meydanlara muhalif olarak inenler önce tüm seçim projelerini ERDOĞAN’A borçlular. Başkanlık sistemi için evet hayır referandum sürecini hatırlıyorum da, Erdoğan’a karşı o şekildeki acımasız muhalefet olamaz diyorduk. Şimdi ise Türkiye’yi ayağa kaldıracağını iddia eden muhalefet, Erdoğan’ın değişikliğe uğrattığı sistem ile yerine getirecekler, yine Erdoğan’a borçlular.
AKP döneminden çok öncelere gidiyorum 1980’li-90’lı yıllar Atatürk baraj inşaatı devam ediyor, Irak devrik lideri Saddam, Atatürk barajını füzeler ile vuracağınım diye tehdit ediyor, Türkiye bu gün gibi tepki veremiyordu. Türkiye bu yıllar içerisinde nerden nereye geldi, bu günlerde kuzey Irak da karadan ve havadan askeri operasyon sürdürüyor, bir haftaya kalmaz terör yuvası olan Kandil de Türk bayrağı dalgalanacaktır Allah’ın izni ile.
Erdoğan öncesi Türkiye çok yatırım yaptı, özellikle doğuya ancak terör sabotajlar gerçekleştirdi, yüzlerce binlerce insanı şehit ettiler. Bu gerçekler gösterdi ki esas olan savunmanın, istihbaratın ve saldırı güçlerinin teknik ve eğitim olarak güçlendirilmesi idi, bunu da bu hükümet başardı. Erdoğan’ın ve ekibinin öngörüleri hep doğru çıktı ki, bu gün sınır ötesi askeri ve istihbarat operasyonları yapılıyor. 1980’li yıllarda Türkiye, ASALA tarafından şehit edilen diplomatlarına yalınızca ağladı, ondan sonra devlete bağlı sivil güçler ise gerekeni yapmışlardı.
Erdoğan ortaya 2023 vizyonu koydu ve vakit TÜRKİYE vakti dedi. dünya da büyüyen ekonomiler için de yer aldı ve bölgesinde söz sahibi oldu, artık Türkiye oyuncu değil oyun kurucu bir ülke oldu. Atatürk istikbal göklerde demişti, ancak takip eden iktidarlar bu hedefi yakalamayı bırakın yatırımları bile yapamamışlardır. Erdoğan dönemi hava sanayisin de durum ayni mi? İHA ve SİHA’LAR geliştiren Erdoğan, kendi istihbaratımızı biz topluyoruz, operasyon yapmamız gereken yerde de yapıyoruz, tamamı ile milli silahlar ile.
Seçime beş kala kur savaşı ile yabancı güçler direk Erdoğan’ı alaşağı etmek için saldırıya geçtiler, nafile önce piyasadan Türkiye ki bankalar aracılığı ile TL topla, ondan sonra da seçime beş kala dolar toplama saldırısını gerçekleştir. Dünya kredi derecelendirme kurumu Moods, Türkiye’nin derecesini düşürüyor ve Yunanistan’ın yükseltiyorsa inandırıcı olmaktan çıkmıştır. Yunanistan her zaman için üretimden yoksun batmış bir ülkedir, gerçek bu.
Yazmaya devam etsek kitap yazılır, bu dönemde ERDOĞAN ve ekibine ihtiyaç en yüksek seviyededir. Muhalefet eleştiriyor, demokrasilerde gayet normal, böyle olmalı da muhalefet yıkıcı değil de yapıcı olmalı, işbirlikçi değil de iş bitirici olmalı. Tüm kalbim Türkiye için atıyor, özelde ise ERDOĞAN’IN başarısının kaçınılmaz olduğunu görüyorum. Daha da güçlü bir Türkiye için cumhur ittifakı ve ERDOĞAN diyorum.


Bu haber 800 defa okunmuştur

:

:

:

: