İstanbul da milyonlar yeniden RECEP TAYYİP ERDOĞAN dedi

İstanbul Yeni Kapıda AKP büyük mitinginde milyonlar toplandı, tek bir ağız ile yeniden ERDOĞAN diye haykırdılar.

İstanbul Yeni Kapıda AKP büyük mitinginde milyonlar toplandı, tek bir ağız ile yeniden ERDOĞAN diye haykırdılar. Sabahın erken saatlerinde sağnak yağış ile karşılaşan katılımcılar, öğleden sonra hava muhalefeti son buldu ve güneş açtı. Allah’ın hikmeti mi çok büyük bir miting olmasına yardım etti. Eski başbakanlardan Tansu Çiler hanım da katıldı ve burada “ulusal bilinç ile duruyorum” dedi. muhalefetin açıklama ve söylemlerine baktığımız zaman gerçek anlamda Ulusal bilince ihtiyaç vardır.
Demokrasilerde muhalefet tabi ki olacak da olmalıdır da, olmaz ise demokrasi zaten olmaz. Ancak Türkiye şu anda muhalefet duygusunun dışında bir şeyler yaşıyor. AKP iktidarını eleştiren muhaliflerin yapmaya çalıştığı “kara propakanda” oldu. Erdoğan 16 yıllık iktidarı döneminde dev projelere imza attı, bunları göz ardı etmek mümkün mü? Sıralamaya kalksak kitaplar dolar, ancak şuna vurgu yapmak istiyorum. Türkiye Dünya’nın en yoğun jeostratejik ülke konumunda, bundan dolayı da güvenlik, savunma ve hatta saldırı gücünün en ileri teknoloji ile sağlanmış olması gerekiyor. Türkiye de yatırım yapmak belki de kolay, ancak sorun yapılacak bu yatırımları iç ve dış tehditlere karşı korumak daha da önemli.
Türkiye de savunmada ki eksikliği ve dışa bağımlılığı gören ERDOĞAN bu alanda ciddi yatırımlar yaparak, silahlı güçlerimizi güçlendirerek güvenliği çok daha sağlam bir yapıya kavuşturdu. 1980 li yıllarda kıçı kırık Irak’ın devrik lideri Saddam Hüseyin, Türkiye de ki ATATÜRK barajını sabotaj ile tehdit ediyordu, o günün Türkiye’si buna çok cılız bir ses çıkarabiliyordu. Bu gün ise birkaç güne kalmaz, Allah’ın izni ile Irak da bulunan terör yuvası Kandil’e kahraman Türk ordusu şanlı bayrağımızı dikecektir.
Türkiye de milyonlar, Türkiye’nin geleceği için milyonlar ERDOĞAN diyor da, KKTC de birkaç bin kişiye ne oluyor ki ERDOĞAN muhalifliğini geçtim, bu sanki düşmanlığa dönüştü gibi bir hal aldı. AKP ve ERDOĞAN iktidarı dönemde KKTC ye en yüksek yatırım ve yardımlar yapıldı. ERDOĞAN buraya içme suyu getirdi, asrın projesi olan bu proje olmasa KKTC de içmeye ve yıkanmaya su bulamayacaktık, biraz vefa kaldıysa.
Ben muhaliflere karşı olan bir kişiliğim yoktur, ancak biraz tutarlı olunmasında geleceğe karşı sorumluluğumuz vardır. Eleştiriler yapılırken geçmiş ile bu günüde unutmamak gerekiyor. Ben yirmi yıldan fazladır seçimleri takip ediyorum, Yunancayı bilmemden dolayı Rum tarafında ki seçimleri de takip ediyorum, bu kadar kara bir muhalefeti görmedim. Erdoğan’a yapılan saldırıyı görüyor üzülüyorum çünkü ERDOĞAN öncesi darbeler ile boğuşan Türkiye’yi de hatırlıyoruz. Rahmetli Özal öncesi Türkiye’yi de hatırlıyor, cumhurbaşkanının başbakan rahmeti ECEVİT’E Anayasa kitapçığını yüzüne fırlatmasını da hatırlıyoruz, Türkiye’m nerden nereye geldin.
24 haziran gecesi Türkiye yeni bir döneme ERDOĞAN ile başlayacak, buraya yazıyorum ERDOĞAN’I devirmek isteyen batılı güçler, hemen yanında yer almak için yatışa gireceklerdir. ERDOĞAN tüm kalbimiz ile seninle birlikteyiz, bu çıkmış olduğun yolda ALLAH utandırmasın diyorum.

Bu haber 695 defa okunmuştur

:

:

:

: