La Casa de Papel’in Türk oyuncusundan açıklama!

Son dönemin dillerden düşmeyen TV dizisi La Casa de Papel 3. Sezon bölümleri ile izleyenleri bir kez daha ekran başına çivilemek istiyor. Dizide yer alması beklenilen oyunculardan birisi de İstanbul rolü ile karşımıza çıkma ihtimali oldukça yüksek olan Nesrin Cavadzade .
Son dönemin dillerden düşmeyen TV dizisi La Casa de Papel 3. Sezon bölümleri ile izleyenleri bir kez daha ekran başına çivilemek istiyor. Dizide yer alması beklenilen oyunculardan birisi de İstanbul rolü ile karşımıza çıkma ihtimali oldukça yüksek olan Nesrin Cavadzade . İşte, La Casa de Papel Türk oyuncusu tarafından gelen önemli açıklama.

La Casa de Papel Türk oyuncusu Nesrin Cavadzade mi olacak?

Netflix sayesinde küresel çapta büyük popülerlik kazanan La Casa de Papel yeni sezon bölümleri için cast çalışmalarını sürdürüyor. Dizinin 3. sezonu ile ekranlara geri döneceği ise Mayıs ayında resmen açıklanmıştı.

Diziyi izlemiş olanlar, darphane soygununa katılan tüm çete elemanlarının gizlilik için kendi adları yerine büyük şehirlerin adını kullandığını hatırlayacaktır. Berlin , Rio , Nairobi , Tokyo bunlardan bazıları. Yeni sezonda ise İstanbul karakterinin diziye dahil olması beklenirken, bu karakteri 35 yaşındaki Azeri asıllı güzel Türk oyuncu Nesrin Cavadzade ’nin üstleneceği yönünde söylentiler ortaya çıkmıştı.

La Casa de Papel Türk Son olarak, beklenen açıklama ise Cavadzade’nin menajeri Selin Kök tarafından yapılmış durumda. Görüşmelerin olumlu bir şekilde gerçekleştiğini ifade eden Kök, son bir görüşmenin daha yapılacağını paylaşıyor. Nesrin Cavadzade tercihindeki öncelikli kriterlerden birisini de oyuncunun 4-5 dil bilmesi olduğunun altı çiziliyor. Oyun cunun geçtiğimiz yıl İspanyol yapımı El Desentierro adlı sinema filminde başarılı bir performans ile yer aldığını da unutmamak gerek. Öte yandan menajer, oyuncunun canlandıracağı karakterler ilgili bilgi vermelerinin doğru olmadığı söylüyor.
Bu haber 45 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER