Einstellen

Her sabah saat 9, akşam 9 da şifa alabilirsiniz. Ancak, bu cümle başka saatlerde şifa alamazsınız diye düşündürmesin.
Her sabah saat 9, akşam 9 da şifa alabilirsiniz. Ancak, bu cümle başka saatlerde şifa alamazsınız diye düşündürmesin. En güzel şekilde, bu saatlerde Einstellen yapılırsa, hem gece hem gündüz sürekli İlahi korumada kalabileceğimizi anlatmaya çalışıyor. Yaşadığı yıllarda mucize şifacı olarak bilinen Bruno Gröning'in, manevi kuvvetlerin insanlar üzerine etkilerini işlemektedir. Bu gücün etkisi, insanların çoğunun düşündüğünden daha büyüktür. Bruno Gröning, insanları bir pile benzetmektedir. Günlük hayatta herşeyi tükettiğimiz gibi enerjimizi de tüketiriz. Çünkü, gerekli olan yeni hayat enerjisi çoğunlukla artık yeteri kadar alınmamaktadır. Böylece de insan, aynı bir boş pil gibi, işlevini yitirir ve güçsüz kalır, beden de görevlerini yerine getiremez. Gerilim, sinirlilik, hayat korkusu ve bunu da hastalıklar takip eder. Bruno Gröning, bu durumda bu İlahi Enerjinin herkes tarafından nasıl alınacağını açıklamaktadır. İyiye ve iyiliklere karşı inanç ve aynı şekilde sağlık dileği ön şarttır. İnsan her taraftan şifa dalgaları ile çevrilmiştir ve insanın yapması gereken sadece bu dalgaları almaktır. Bruno Gröning, çaresiz hastalık olmadığını söylemektedir. Bunlar, doktorlarca incelenen başarı raporlarında tespit edilmiştir. Burada, şifalar, sadece manevi yoldan gerçekleşir.
Bu Bruno Gröning'in maddi bedeni ile bağlantılı değildir. Şifa akımı almak için, yardım arayanlar, elleri açık bir şekilde, ellerini ve bacaklarını birbirine bağlamadan otururlar. Böylece, şifa akımı, bir engele takılmadan akar. Hastalıkları ve dertleri düşünmek, olumsuz etki yapar. Biraz güzel şeyler düşünmek çok faydalı olur. Şifa akımı vücuda aktığında ve hastalıkla yüklü organlara rastladığında, orada şifa akımının temizleyici etkisi başlar ve bu organlarda meydana gelen ağrılar, vücudun temizlendiğinin bir işaretidir. Bundan dolayıdır ki, enerjinin çalışmasıyla, çok daha yoğun olarak hissedilmektedir. Hastalık ve hastalıkları meydana getiren şeyler, Allah'ın istediği şeyler değildir ve yavaş yavaş yokedilir. Zaten Einstellenin görevi de istenmeyenleri temizleyip arındırmak ve şifalandırmaktır.
Bazı durumlarda, bu temizlenme ve şifa, kendiliğinden ve temizlik ağrıları olmadan da meydana gelebilir. Burada, insanın kafasının ve düşüncesinin artık hastalıkla meşgul olmaması, çok önemli ve çok gereklidir. Tam tersine, Allah için ''çaresiz dert'' olmadığına inanmalıdır. Devamlı olarak sağlıklı kalabilmek için, Bruno Gröning-Dostları hergün şifa akımı almak için hazırlanırlar ve dua ederler. Sağlıklı bir beden, hayatta, diğer insanlarla ve doğayla uyumun temelini teşkil eder. Bruno Gröning'in öğretisinin hedefi, hasta insanları, hayat dolu bir insan haline getirmektir. Ve de insanları bedensel ve ruhsal rahatsızlıklardan kurtarmaktır.

Bruno Groning: 'Şifalanmayacak hastalık yoktur. Şifalanmayacak insan vardır.'diyor. Bunun nedeni de, Şifanın gerçekleşmesi için insanın bunu istemesi ve olacağına da inanmasının önemli olduğunu anlatıyor.


Bu haber 342 defa okunmuştur

:

:

:

: