'Hepimiz'

Kaldı ki yaşam bu kadar kısayken ve her şey avucumuzun içinden kayıp giderken, mutluluk hepimizin hakkı olmalı.

Kaldı ki yaşam bu kadar kısayken ve her şey avucumuzun içinden kayıp giderken,
mutluluk hepimizin hakkı olmalı.
HEPİMİZİN...
Yaşamı,.yaşamımızı güzelleştirme savaşı verdiğimiz sürece, her insan, hepimiz, mutluluğu yakalar mutlu yaşarız. Verimli bir toprak gibidir insan hayatı. kendine baktıkça verimi, güzelliği artar hep yeşerir. Önce aldığı besinlerle, yaptığı ekzersizlerle ve tertemiz bir vücut, bedenle. Hamama giden insanlar çok iyi bilirler, yapılan keseler deriyi yeniler taptaze bir tene sahip olur.
Hayat her yönü ile yeniliklerle, tazeliklerle hepimizi hayata bağlar, yaşama sevincimizi güçlü kılar. Dünya kurulduğu günden itibaren çok çok iyi bilinirki güçlü, başarılı insanlar çok sevilir. İnsanlar eşittir her insan bir değerdir yeterki her insan o içindeki değeri keşfetsin kendine baksın ve içindeki ışığı günyüzüne çıkarsın. Acaba kaç insan hergün şiir okur, şiir gibi yaşar.

Seni mutlu etmek için
mücadele eden
biri olmalı hayatında.

İster arkadaş olsun,
ister kardeş, ister eş...

Ama mutlaka biri olmalı,
varlığını daima bildiğin ve
kendini güvende hissettiğin.. !

Ne insanlar doğdu, ömür boyu, başarıdan başarıya koşan. hayatını şiir gibi yaşayan. Hep özenerek baktı birçok insan, başarılı insanlara. Neden o çok başarılı çok sağlıklı insan siz olmayasınız... Şiir okuyan, dağda yürüyen, müzik dinleyen, ve yukarıdada belirttiğim gibi güzel beslenen, temizliğine dikkat eden, güzel düşünen, hayal kuran, mutlu insandır. Hayaller ve arzular herkes içindir. Tıpkı o hayalleri gerçekleştirme hakkını elde edenler gibi...
Salı günü her zaman olduğu gibi Ada.tv. Fahriye Özay ile programcılığı üstlendiğim programımda güzel bir insanı ağırladım. Kocaman bir Rüzgar esti Diyarbakır dan Kıbrıs a. Hukuk öğrencisi olan bir müzisyen, elinde gitarı sanki kırk yıllık bir sanatçı, harika bir ses ve gitarist.
'Bedirhan Karakaş'. Yolun açık olsun güzel insan. SiziSeviyorum...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 5986 defa okunmuştur

:

:

:

: