Messi'yi özlemiyorum, ama İtalya'ya gelirse mutlu olurum

Cristiano Ronaldo, Juventus günlerinden Lionel Messi'ye ve Real Madrid'e kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.
Cristiano Ronaldo, Juventus günlerinden Lionel Messi'ye ve Real Madrid'e kadar birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Juventus'un sezon başında Real Madrid'den kadrosuna kattığı Cristiano Ronaldo, La Gazzetta dello Sport' a özel açıklamalarda bulundu.

'Messi'yi özlüyor musun?' sorusuna, 'Hayır' cevabını veren Portekizli yıldız, 'Daha önce İngiltere, İspanya ve Portekiz'de oynadım, şimdi de İtalya'da oynuyorum. Oynadığım takımlarda her şeyi kazandım. Messi hâlâ İspanya'da. Belki orada daha fazla kazanmaya ihtiyacı vardır. Hayat bir mücadele ve ben de mücadele etmeyi seviyorum. İtalya'da insanları mutlu etmek istiyorum. Bir gün Messi de İtalya'ya gelirse buna mutlu olurum ve yeni bir mücadele olarak bakarım. O çok iyi bir oyuncu ve çok iyi bir insan,' ifadelerini kullandı.

'Juventus, şimdiye kadar birlikte oynadığım en iyi oyunculara sahip olan takım,' diyen Ronaldo, 'Diğer oynadığım takımlarda bazı oyuncular, kendilerini diğerlerinden daha büyük sanıyorlardı. Juventus'ta ise bir takımız. Herkes alçakgönüllü ve tek amacımız maçları kazanmak. Örneğin Mario Mandzukic ve Paulo Dybala... İlk 11'e girmediklerinde bile onları mutlu görebilirsiniz. Elbette Real Madrid'de de alçakgönüllü insanlar vardı. Ama burası daha farklı, bir aile gibi,' şeklinde konuştu.
Bu haber 4057 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER