Bruno Groning Öğretisi

Peki, Bruno Groning Öğretisiyle hayatımıza giren mucizeler neler? Onun kendilerine şifa verdiğini ve bunun kalıcı olduğunu söyleyen yüzlerce canlı tanığın dışında belgeselinde bir çok doktor eşliğinde yapılan araştırma ve gözlemler var.
Peki, Bruno Groning Öğretisiyle hayatımıza giren mucizeler neler? Onun kendilerine şifa verdiğini ve bunun kalıcı olduğunu söyleyen yüzlerce canlı tanığın dışında belgeselinde bir çok doktor eşliğinde yapılan araştırma ve gözlemler var. Almanya'da bir çiftlikte 30000 kadar insanın onun şifalandırması için toplandığı videolar, resimler var. Tekerlekli sandalyelerini atıp yürümeye başlayan insanlar, her türlü ağrıdan, hastalıktan, körlük, sağırlık, vb. kurtulan insanlar o kadar çok ki... Binlerce insan günlerce onun kapısında bekliyor şifa için. Bunların içinde savaş gazileri, çocuklar ve daha bir çokları var. Fakat Bruno her zaman şöyle diyor:' Şifalandığınız veya yardım aldığınız zaman, bana değil Tanrıya şükredin. Çünkü sizi şifalandıran ben değilim, Tanrıdır. Bana teşekkür bile etmeyin. Ben de sizin gibi bir insanım. Sadece benim inancım, benim teslimiyetim ve benim Allaha olan güvenim sonsuz. Benim için geçeli olan tek gerçek, İlahiden aldığım emirlerdir.
Bütün bunların anlatıldığı dört-beş saatlik bir belgesel çekilmiş. Onun şifalandırdığı ve 80 yaşında hala sapasağlam konuşan insanlar var. Her birini izlerken gözyaşlarımı tutamadığım inanılmaz şifalar var.
Peki bu şifalar nasıl gerçekleşiyor? Bruno Gröning bu konuda kendisi şunu söylüyor 'Nasıl olduğu bilimle açıklanamaz ama gerçekleştiği tespit edilebilir' ve hakikaten de bu tespitler yüzlerce doktorun imzaladığı raporlarda görülüyor. Bruno Gröning, şifalanan insanlardan yalnızca bunun için bir yazılı belge istiyor ve bu belgeleri dosyalıyorlar.
Bir örnek: vermek gerekirse, tekerlekli sandalyedeki bir kız odaya giriyor. Bruno Groning, 'Artık iyileştin, ayağa kalk! Sana ayağa kalk diyorum yürüyebilirsin' diyor. Ve kız gerçekten ayağa kalkıp yürüyor. Bu kadar basit. Kimi zaman daha uzun sürelerde şifa tamamlanıyor. Mesela bir kadın diyor ki keske kilo verebilsem Bruno Gröning bana bunun için yardım etse diyor ve kadın, iki sene içinde 20 kilo veriyor.
İyileşmenin tek kriteri bunu seçmek, Tanrıya inanmak ve Bruno'ya güvenmek. Hastalığı vermek istemek. İnsan, eğer hastalığınızın size ilgi, şefkat, sevgi gibi getirileri varsa örneğin vermek istemeyebiliyor. insan işte bu durumda Bruno Gröning diyor ki 'Ben sizin izniniz olmadan sizi iyileştiremem, hastalığınızı sizden izinsiz alamam o zaman çalmış olurum' Ve ekliyor 'Sağlık gerçek servettir'. İkinci dünya savaşından sonra depresyona giren bir adamın tekrar yaşam sevinci kazanması ve bu sevincin devam etmesi muhteşem bir şifa örneğiydi. Yani mutlu olmak, sevgide olmak...
Bir sonraki yazıya kadar son olarak şunu eklemek istiyorum. Ben Reiki, Şambala, Koçluk gibi şifa veren harika teknikleri, NLP vb. gibi kişisel gelişim tekniklerini denemiş, ve meditasyonu hayatının bir parçası haline getirmiş biri olarak daha önce bu kadar güçlü bir şifa deneyimlemediğimi söylemek istiyorum özetle. Ve Bruno Gröning'i tanımak ve onun Öğretisini öğrenmek, beni çok ama çok şifalandırdı. İşte bu yüzden sizleri de onunla tanıştırmak istedim...
Tanrı'ya, Allah'a, kozmik bilince, Bir olana şükürler olsun ki bizleri muhteşem varlıklarla şifalandırıp yolumuzu aydınlatıyor.

Bu haber 5908 defa okunmuştur
  • Gonul cek - 28.01.2020 Bende katilmak isterim yardimci olursaniz sevinirim
  • bruno groning özlem erken - 13.12.2019 merhaba buruno groning öğretisini en yetkin hangi kişiden alabilirim yardımcı olur musunuz?

:

:

:

: