“İSTİKRARI SARSMAYA ÇALIŞIYOR'

Başbakan Tufan Erhürman, Başbakanlık Halkla Buluşma Toplantıları çerçevesinde Lefke'de Lefkelilerle bir araya geldi.
Başbakan Tufan Erhürman, Başbakanlık Halkla Buluşma Toplantıları çerçevesinde Lefke'de Lefkelilerle bir araya geldi.

Başbakan Erhürman, katılımcılara ülkenin içerisinde bulunduğu zor şartlarda hayata geçirmeyi başardıkları icraatlar hakkında bilgiler verdi ve soruları yanıtladı.
Başbakan, muhalefetin ülke sorunlarına öneri yapmak yerine, sürekli hükûmetin düşeceği senaryolarını yaydığını işaret etti.

Muhalefetin bu söylemleriyle her kesimin ihtiyaç olduğunu belirttiği istikrarı sarsmaya çalıştığına vurgu yapan Başbakan Erhürman, “ Biz bu söylemlerle ilgilenmiyoruz. Biz memleketin sorunlarının ne olduğunu biliyoruz. Bu sorunların giderilmesi için canla başla mücadele ediyoruz” diye konuştu.

Bu hükümetin ortakları kendi ilkeler doğrultusunda çalışmaktaki kararlılıklarını sürdürdükleri sürece devam edeceğini belirten Erhürman şöyle konuştu:

“Hükümet başka sebeplerle düşebilir mi düşemez mi gibi nedenlerle zaman kaybetme gibi niyetimiz asla yoktur. Biz ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Bunları yapmak için canla başla çalışıyoruz. Biz bu memleketin halkına güveniyoruz. ‘Bu memleketten bir şey olmaz’, ‘Kıbrıslı Türkler bir şey yapamaz’ imajını silmemiz gerektiğini ve sileceğimize inanıyoruz.'
Bu haber 97 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER