'Çimçiçek'

'Sevişmelerde'


'Sevişmelerde'
Çağların bilgeliğini aradım hiç durmadan yorulmadan bir çok olumsuzluklara karşı daima Dünya ya bir çocuğun gözleriyle baktım. O masum sevgileri uzaktan seyrettim defalarca, toprağa gömülen, sessiz çığlıklarım oldu zaman zaman, hiç yılmadım, kendimle konuştum, dertleştim, bunca güzellikler varken, neden? hüznün sessiz çığlıklarında boğulalım, karanlıkları aydınlatan biz sanat ruhlu insan olmayalım... MEVLANA nın çok sevdiğim bir sözü ile hayatım boyunca yol aldım.
“Her şey vaktini bekler.
Ne gül vaktinden önce açar, ne de güneş vaktinden erken doğar.
Bekle, senin olan sana gelecektir.”
İki yıl önce çok sevdiğim canım arkadaşım Soyhan Bilgeer le birlikte güzel bir yolculuğa çıktık. Üç şarkı içerikli bir Albümle başladı yolculuğumuz. Aranjörlüğünü üstlenen aranjörüm (Yenitürkü) grubundan, Erkin Hadimoğlu çok büyük bir titizlikle zengin alt yapı ile Milhan Müzik iletişim Sistemleri ve gıda kozmetik san.Tiç. Lmt. Şt. Tc kültür bakanlığından aldığımız bandrolla albümümüzü tamamladık. Ne büyük acıdırki isimlerde yapılan büyük hatalarla yeniden sil baştan oldu. Onca emek onca uğraş yeniden başa dönerek madden ve maneven birhayli üzülmeme rağmen yoluma devam ettim. Mevlana nın dediği gibi herşeyin bir zamanı var.. Önce Mağusa limanı 'Ağıt' ile yol aldık, aldığımız ödüllerle, halkımızın beğeni ve taktirleri ile çok mutlu olduk. Kıbrıs ta bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyoruz. 1.Mayıs 2019.Albüm. 'Çimçiçek' 'Sevişmelerde' söz Bülent Fevzioğlu, Beste Fahriye Özay. Dolama Dolama, anonim, Kıbrıs Türküsü. Mağusa Limanı ağıt. Kıbrı... youtube kanalımda sizlerle birlikte. Onca emeğin karşısında teşekkür edeceğim çok güzel insanlar vardır.
Saatin içindeki kum taneleri gibi parmaklarımın arasından uçup giderken zaman, o zamana sığdırmaya çalışırım zamanımı, hayatımı, içinde yoğurduğum en değerli olan sevgiyi, bu küçücük yüreğimle herşeyi, ama en çok insanlığı seviyorum... Şükürler olsun, biriktirdiğim gerçek dostluklarla yürüdüğüm sanat hayatım bana o kadar çok şey kazandırdıki, sanat hayatımın yanında olan emeklerini esirgemeyen, önce biricik aileme, sonra aranjörüm, Yeni Türkü grubundan Erkin Hadimoğlu na milyonlarca teşekkürler... Sevgili Soyhan Bilgeer can dostum Kıbrıs ta bir ilke, birlikte imza atmak, birlikte yürümek... Düet yaparak, ölümsüzleştirdiğimiz,. Üç şarkı ile, birlikte çıktığımız bu sanat yolculuğunda sana ayrıca teşekkürler. 'Şevişmelerde' 'Çimçiçek' isimli söz yazarı kıymetli Bülent Fevzioğlu na, kliplerde hiç bir emeğini esirgemeden büyük bir özveri ile yanımızda birlikte imza atan yönetmenim Ziya Tunaç a... Bizim güzel insanımıza, en büyük teşekkür sizlere, kalbinizde yer almak, yer bulmak bizim için en büyük zenginlik... Hepinizi çok Seviyorum...
SiziSeviyorum.

 

Bu haber 8679 defa okunmuştur

:

:

:

: