Önce 4 Çocuğu Şimdi de İkizleri Ölen Baba: 'Cin Musallat Oldu'

Şanlıurfa'da, üç aylık ikizleri ölü bulunan Ramazan Yedikardeş, daha önce de 4 çocuklarının hayatını kaybettiğini belirterek 'Çocuklarımıza cin musallat oldu' dedi.

 Şanlıurfa'da, üç aylık ikizleri ölü bulunan Ramazan Yedikardeş, daha önce de 4 çocuklarının hayatını kaybettiğini belirterek 'Çocuklarımıza cin musallat oldu' dedi. İkizlerin cansız bedenleri ölüm nedenlerinin tespiti için Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

olay, 8 Mayıs tarihinde  sabah saatlerinde Bamyasuyu Mahallesinde bulunun 5 katlı binanın 3’üncü katındaki dairede meydana geldi. 2 çocukları olan Fatoş- Ramazan Yedikardeş çiftinin 3 ay önce ikiz bebekleri Murat ve Meral dünyaya geldi. Fatoş Yedikardeş, ikizlerini emzirdikten sonra uyumaları için beşiklerine yatırdı.

Adli Tıp ölüm nedenlerini tespit edecek

Bir süre sonra kontrol için odaya giren Fatoş Yedikardeş, bebeklerinin hareket etmediğini görerek, yardım için bağırdı. Annenin feryatları üzerine eve gelen komşuları durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Eve gelen sağlık ekipleri, ikizlerin öldüğünü belirledi. Cumhuriyet savcısı tarafından yapılan incelemenin ardından ikizlerin cansız bedenleri ölüm nedenlerinin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Morguna kaldırıldı.

Babadan 'cinli' savunma

Vücutlarında herhangi bir ize rastlanmayan ikizlerin ölümü ile ilgili polise ifade veren baba Ramazan Yedikardeş, daha önce de 4 çocuğunun öldüğünü söyledi. Ramazan Yedikardeş'in, ifadesinde, 'Çocuklarımıza cin musallat oldu' dediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Bu haber 668 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER