'Uluslararası Ödül töreni'

Hayatınızda güzel insanların hep olması.

Hayatınızda güzel insanların hep olması.
Değerinizin ve yaptıklarınızın anlamı bir başka olur.
12. Haziran.2019. Çarşamba gecesi 'ENMODA' Uluslararası Ödül töreni, inanılmaz bir şölenle, her yıl bir daha güzel, dahada görkemli. Bu küçük Dev adam. Özer Akkeleş. Altın harflerle geceyi tamamladı. Bir çok yabancı ülkelerden gelen sanatçılar, biz Kıbrıs lı sanatçılarla sahnede harmanlanarak insanlığın eşitliliğini birkez daha yaşattı, ve onurlandırdı. Sevgili Özer Akkeleş. geceye, katılan güzel insanlar, ve basın, medyaya. Eşitliliği, güzelliği, insanlığı, Kıbrıs sanatının önemini, Kıbrıs insanının değerini, yaşatarak sevindirdi.
'Bir kahvenin tadını,
Bir insan sesi değiştirebilir.
Berbat bir günü,
Bir insan yüzü güzelleştirebilir.
Acı bir haberi,
Bir insan sözü hafifletebilir.
Mutlu bir anı,
Bir insan daha mutlu yapabilir.'
Sevgili Özer Akkeleş her yıl yapmış olduğu Uluslararası Ödül törenleri ile Kendine ait olan ENMODA dergisinde, yazılanlar çizilenler Kıbrıs için Süper bir renk oldu. Her kurumda, iş yerlerinde bu denli enerji yüklü ve başarılı insan lazım.
İNSAN İNSANA LAZIMDIR.
Ama
İNSAN İNSANA.
Bunca yıllık köşe yazarlılığımda ki yazılarım sevenlerim tarafından oldukça okunmasına rağmen hiç ödül almamıştım. Sanatım adına Sayısız Ödüller, iki yıllık Ada.tv. de yapmış olduğum programıma ödüller, İstanbul Boğazını karşıdan karşıya yüzmem, sayısız ödül ve madalyalar. Ama tekrar ediyorum köşe yazarlılığıma bu yıl ilk ödülüm, program yapımcılığım ve Sevgili arakadaşım Soyhan Bilgeer ile yapmış olduğum düet e iki ödül geldi. Gecede dört Ödül birden. Star Kıbrısta yazmış olduğum köşe yazarlılığıma, 1. Ödül, Ada.Tv.program yapımcı. ve sunuculuğuma, 1.Ödül, Çimçiçek düet şarkıma, 2.Ödül.. Bir sanatçının yaptığı işlerle ödüllendirilmesi o sanatçının yaşama sebebi ve daha çok, daha güzel, üretme sebebi olur. Altın harflerle noktalanan gece inanılmaz güzeldi.
Teşekkürler 'ENMODA' Milyonlarca teşekkürler Güzel insan, Özer Akkeleş... Sizi Seviyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu haber 8223 defa okunmuştur

:

:

:

: