Sony, mutsuz oyuncular için geri ödeme yaptı!

Geçtiğimiz salı günü erişime açılan oyun için oyuncular iade talebinde bulunmaya başladılar.
Geçtiğimiz salı günü erişime açılan oyun için oyuncular iade talebinde bulunmaya başladılar. Sony’de bu durumda mağduriyet yaşatmamak adına oyuncularına geri ödeme yapmaya başladı. Bunun haricinde WWE 2K20 PS4 üzerinde de kan kaybı yaşamaya devam ediyor. Sony ile iletişime geçen oyuncular oyunu iade alabilecekleri haberini alınca sevinmiş görünüyor.

Bu yıl NBA sonrası WWE’ye güvenen şirket, istediği verimliliği bir türlü sağlayamadı. Oyuncularından özür dileyerek iki hafta içerisinde bir güncelleme yayımlayacağını duyursa da oyuncular sabır göstermiyorlar.

Oyunun çıktığı gün itibariyle birçok hatayla karşılaşan oyuncular tabiri caizse sinir küpü oldu. Soluğu iade sayfasında alan oyuncular, ödemelerini iade aldılar. Şirket cephesinden geçtiğimiz iki gün öncesinde bir açıklama yapılmış olsa da oyuncular memnun değil.

FixWWE2K20 etiketiyle başlayan ambargo kampanyasına birçok oyuncu katıldı.

Söz konusu iade taleplerinin belirli koşulları olduğunu belirterek söyleyebiliriz ki, oyunu iade etmek için aldığınız zaman üzerinden kısa bir süre geçmiş olması gerekiyor. Yukarıda tweet bu duruma örnek olarak gösterilebilir.

WWE 2K20 PS4 içerisinde de sorunlu mu?
Tüm platformlarda ortak sorunu yaşayan oyun, yine Sony’nin platformu üzerinde de aynı durumda diyebiliriz. Peki oyunun fiyatları ne durumda? Şirket bu hatalar ardından bir telafi veya bir indirim yaptı mı? Mağaza sayfasını incelediğimiz zaman hiçbir şekilde bir açıklama veya indirim göremiyoruz.
Bu haber 1764 defa okunmuştur

:

:

:

:

DİĞER HABERLER