Bir gelişme yok

Yapılan toplantının üzerinden 2 hafta geçti . KKTC Başbakanı Sn Tatar , Ali Bey’in işine bir bakın demokrasi bunun gerektirir diyeli 2 hafta oldu !

Yapılan toplantının üzerinden 2 hafta geçti . KKTC Başbakanı Sn Tatar , Ali Bey’in işine bir bakın demokrasi bunun gerektirir diyeli 2 hafta oldu !

Ortada ne fol var, ne yumurta ...

O toplantıda Sayın Baybars acaba Sn başbakanımız Tatar’ı duymadı mı ? Demokrasinin gereği olan adaletsizliği gidermemiz gerektiği noktada halen neden bir çaba yok anlamış değiliz .

Acaba sn Tatar ın sözleri Hava da mı kaldı ?

Sn Baybars sorunu görüşmek için halen ali bey i neden görüşmeye çağırmadı mı ?

Nedir bunun sebebi ?

Hani bir söz var hepimiz biliriz . “ sözüm para etmedi” acaba sn Tatar ın sözleri karşılık bulmadı mı ?

Buradan biz yazmaya onlar okumaya devam edecek . İmar planı ve Aralık .... şurada kısa süre kaldı .

Yılların emeğini bölgeye getirip büyük paralar harcayan yerli yatırımcımız ali Özmen safa bey i burada harcamak ülkemize fayda getirmez . Eğer herkese faydalı işler olsun istiyorsak böyle yatırımcıları desteklememiz şart .

Yerli ve milli olan ali bey in arkasında durmak en doğrusu . Sn Tatar da toplantı da ali bey den nasıl bahsettiğini hep beraber gördük . O yüzden burada olayı kişileştirmek doğru olmaz . Mesele vatanın istikbali ise gerisi teferruattır!

O bakımından her daim yerli ve milli yatırımcının yanında olalım . İş , istihdam ve gelecek böyle yükselecektir . Bana göre doğru budur!

Kimseye ayrıcalık tanımamaktır .

Yabancıdan önce yerli yatırımcı desteklenmelidir . Eğer Binanın temellleri sağlam değilse ne yaparsan yap o Binanın ömrü kısa olur . Bu ülkeyi buraya getirenlerin önüne geçmek yerine destek vermek hepimizin yararınadır !

Büyük yatırımlar özellikle Kıbrıs gibi uluslararası alanda sorunsal olan bölgelere zor gelir . Ama ahde vefa ile hareket eden vatanını seven iş adamı ali bey in büyük yatırım yaptığı yerde baltalanmak istenmesi adaletli değildir .

Gelin hep beraber ülkemize doğru yolda hizmet edelim .

Bu haber 1529 defa okunmuştur

:

:

:

: