Geç kalınmış değil

Sn Baybars dün çıktığı programda rant kelimesini kullananlara dava açacağını söylemiş.

Sn Baybars dün çıktığı programda rant kelimesini kullananlara dava açacağını söylemiş.

Plan için siyasi ayağın başından tutun sivil toplum örgütlerinin başkanlarına halkın içindeki seslere bakın Sn Baybars rant kelimesini kimler kullanıyor ondan sonra kime dava açacağınıza karar verin . En başta Sn Cumhurbaşkanı Akıncı’ya da mı dava açacaksınız ?

Şu an ben bu süreci freni patlamış kamyon olarak görüyorum . Nereye savrulacağı belli olmayan bir süreç gibi !

Sn Baybars biz size süreci toparlayın , toplumun her kesimini dinleyin dedikçe siz tam tersini yapıp halkı da karşınıza almak pahasına dava açacağım diyorsunuz .

Beni dinlerseniz size bir tavsiyem var . Şu an bir yol ayrımındasınız . Zararın neresinden dönerseniz kardır !

Lütfen nerede yanlış yaptığınıza bakın .

Ondan sonra dava mı açacaksınız ya da planı mı reform edeceksiniz karar verin .

En doğru aklı selim şekilde oturup düşünmek .

Doğru olan 48 saatte planı yeniden şekillendirip belediye başkanlarının önüne koymak değil !

O yüzden bunca zamandır yapılan geçilen süreçte yanlışları düzeltip hepimize yaratacak imar planı çıkarmak en doğrusu olacaktır .

Meclis’te milletvekilleri bile rant olayını diline dolamışken sizin şuan yapacağınız en doğru davranış bu söylemlere sebebiyet veren durumları ortadan kaldırmak en doğrusu olacaktır .

Bir avukat olabilirsiniz . Lakin sinirle öfke ile kalkan zararla oturur . Bence doğrusu öfkelenmeden kamuoyuna mal olacak bir planı onaylamaktır .

Bir arazi imara açılacak diğeri tarım arazisi ilan edilecek ... burada bir yanlış var . İşte bu noktada bunları düzelterek siyasi hayatınıza devam ediniz .

En doğrusu bu olacaktır.

Şimdi sn akıncıya , sn arıklıya,sn özyiğit e , sn refikoğluna ve bir çok kişiye dava mı açacaksınız yoksa onların sizlere söylediği açıklamalara karşı eleştirilere karşı orta yolu bulmak mı en doğrusu ? Bence bunu bir düşünün .

Ben sizin bu işi dava açarak değilde orta yolu bularak halledeceğinizi, kamu yararını düşünerek hareket edeceğinizi düşünüyorum .

Hükümet ortaklarınız dan gelen açıklamalar bile sizi bu yolda tek olduğunuzu gösteriyorken doğrusu beraber hareket etmektir .

Aksi durum hem topluma hem size fayda sağlamaz . Ortak konsensus ile hareket etmek en doğrusu olacaktır .

Bu haber 1540 defa okunmuştur

:

:

:

: