Size yakışmadı Sn BAYBARS

Sn Baybars ın Ali Bey hakkında sözleri bizleri gerçekten şaşırttı . İftira kötü birş eydir ! Sn Baybars iddia ettiğiniz konuyu ispat etmeniz söz konusudur . Galiba siz Ali Bey’i hiç tanımamışsınız .

Sn Baybars ın Ali Bey hakkında sözleri bizleri gerçekten şaşırttı . İftira kötü birş eydir ! Sn Baybars iddia ettiğiniz konuyu ispat etmeniz söz konusudur . Galiba siz Ali Bey’i hiç tanımamışsınız .

Bir kere şunu unutmayın sn Baybars biz gazete olarak güçlünün değil her zaman haklının yanında olduk . Sn Safa’nın otel inşaatının dur diyip İsrailli firmanın 20194da inşasına göz yuman kim ?

Siz Ali Bey’i hiç tanımamışsınız ... sn Baybars

Eğer tanısaydınız bu İDDİAYI ortaya atmazdınız . Dokunulmazlık zırhının arkasında bugün oturduğunuz koltuktan aldığınız güç ile ali bey e karşı ithamlarınız hoş olmadı . Size yakıştıramadık. Ali bey her daim haklının yanında durdu.

Ali Özmen safa yı tanımadıysanız bir Google dan arama zahmetine de mi girmediniz ?

Ali bey KKTC nin büyük yatırımcılarından. Yerli ve milli bir iş adamı . Bu iş adamını bu kadar baltalamanıza hiç gerek yoktu. Bir çok insana iş sahası yaratacak olan otel projesine evet demeyen anlayış , çed raporu olmayan bir inşaat sürecine gözünü yumuyorsa kusura bakmayın biz bunu yazarız . Eleştiririz.

O makamlara sizleri getiren bu millettir
Eğer başarılı iseniz bir daha seçilirsiniz

Değilseniz bir daha o makamları zor görürsünüz . En iyi mahkeme halkın mahkemesidir
Halk doğruyu sandıkta gösterecektir .

Ali bey i mahkemeye verdiğiniz söyleniyor . Mahkeme önünde de kim haklı kim değil ortaya çıkar . Lakin sn Baybars hakkını arayanlara karşı meclis kürsüsünden iftira atmak size yakışmadı .

Sn Baybars a kaç kez kendi görüşlerimizi paylaştik . Doğrunun ne olması gerektiğini , yanlışın neresinden dönerseniz kardır atasözünü hatırlattık .

Siz ali bey i şantaj yapmakla suçlayarak nereye varmaya çalışıyorsunuz ?

Eğer haklıysanız buyurun canlı yayında ali bey ile ortak program yapın . Kim haklı kim değil ortaya çıksın .

Halkın terazisi hassastır.

Ali bey ile siz bir canlı yayında bir araya gelin . Meclis kürsüsünden ortaya iddialar atmak hoş değil .

Bu haber 1507 defa okunmuştur

:

:

:

: